КУП СРБИЈЕ: Звезда лагано кроз Врање, Стојиљковић најавио, Јовељић потврдио пролаз (УЖИВО)

17.10.2018. 13:43
Nikola Stojiljković
Никола Стојиљковић / Извор: МН Press

Главни судија био је Новак Симовић.

Без већих проблема, фудбалери Црвене звезде победили (2:0) су Динамо у Врању у шеснаестини финала Купа Србије. Стрелци су били Никола Стојиљковић и Дејан Јовељић, у првом и другом полувремену. Већ за неколико дана, оба тима ће се окренути обавезама у Суперлиги Србије. Динамо ће играти против Бачке, а Звезда против Рада.

Како је било из минута, у минут, прочитајте у наставку текста.

Фудбалери врањског Динама и Црвене звезде одмеравају снаге у утакмици 1/16 финала Купа Србије. Скоро сви тимови су своје мечеве ове фазе такмичења одиграли, а овај је био одложен због обавеза црвено-белих у Европи.

Сва дешавања из Врања, из минута у минут можете да пратите на порталу Србија Данас

СТИГЛА ПОТВРДА ИЗ НИОНА: УЕФА одлучује сутра о дешавањима у Паризу! (ФОТО)

Жреб осмине финала Купа Србије одржаће се у петак

КРАЈ УТАКМИЦЕ.

85. минут - Слободан ударац за Звезду. Пре тога искључење Стевановића, због другог жутог картона. Јевтовић, са 20-ак метара. Погађа живи зид.

84. минут - Поповић интервенише испред Сураке.

79. минут - Сурака изводи слободан ударац. Замало непрецизан.

ГРМЕЛО ЈЕ У ВРАЊУ! Делије бруталном ПЕСМОМ испрозивале ПСЖ! (ВИДЕО)

75. минут - Уместо Ебисилија Мелег.

70. минут - Поповић бржи од Карапанџића.

67. минут - Уместо Јовељића Јевтовић. Милојевић има право на још једну измену.

61. минут - Сада је 2:0 за Звезду. Стрелац Јовељић. После асистенције Ебисилија, Симић по десној страни. Убацује лопту без већих проблема.

57. минут - Последња измена у Динаму. Вешковац уместо Јокића.

53. минут - Корнер за Звезду. Не успева Чаушић.

51. минут - Сумаила по десној страни, али је његов центаршут изблокиран. Контра Динама, али је и овај напад заустављен.

На почетку полувремена бакљада Делија. Дима има, али се игра.

Измене на полувремену. У Динаму уместо Стевановића Карапанџић. У Звезди уместо Стојиљковића на терену Симић.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА.

45 1. минут - Бабић фаулира Сураку у контри. Жути картон за дефанзивца гостију. Домаћин напада, али гости успевају да се одбране.

43. минут - Јовељић касни, не стиже да са неколико метара убаце у лопту, после центаршута са десне стране.

34. минут - Прва промена у утакмици. Антић мора да мења. Повређеног Ратковића мења Радивојевић.

33. минут - Јовановић центрира са леве стране, али Поповић хвата лопту.

28. минут - Слободан ударац за Звезду. Гашић избацује у корнер. Сумаила шутира из срца казненог, али је непрецизан.

25. минут - Лош шут Ебисилија. Непрецизно, као да му је лопта прешла преко ноге.

24. минут - Слаба комуникација Јовановића и Сураке. Нема опасности по гол Звезде на којем је Поповић.

15. минут - Стрелац повратник после паузе, Стојиљковић. Звезда води са 1:0. Пре тога, идеалан центаршут Хајдина са леве стране. Нападач Звезде са неколико метара, са друг стативе погађа мрежу домаћина.

10. минут - Јовељић до Стојиљковића који је изблокиран. Корнер за Звезду. Ебисилио шутира, али брани голман Ђурић.

3. минут - Срнић даје гол, али је поништен због офсајда.