КУП СРБИЈЕ: Напредак први тим у осмини финала

20.10.2020. 17:51
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Крушевљани елиминисали Жарково.

Фудбалери Напретка из Крушевца први су клуб који се пласирао у осмину финала Купа Србије пошто су у шеснаестини финала тог такмичења савладали Жарково са 2:1 (0:1). Била је то прва победа новог тренера Крушевљана Горана Стевановића.

КОНАЧНО! Почиње најбољи фудбал на свету, већ вечерас ће све да пуца

ХОФЕНХАЈМ ПЛАНИРА РАДИКАЛАН ПОТЕЗ: Забрана за играче као реална ОПЦИЈА

КОНАЧНО КРЕЋЕ: Вар од понедељка стиже у Србију

Жарково је изненадило Напредак одмах на почетку меча пошто је у 5. минуту стигло до вођства поготком Николе Дисића, а то је био и резултат првог полувремена.

Креће Лига шампиона, а вечерас (21.00) на Стамфорд Бриџу гостује Севиља. Биће то изузетно занимљив меч, а квота на победу Челсија је 2,15, док је дупла шанса X2 1,70. Квота на 3 је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Севиља.

Ипак, у наставку је квалитет Напретка дошао до изражаја. Срђан Коцић је поравнао резултат у 58. минуту, да би Лазар Милошев у 83. минуту донео вођство Напретку и тако спасио Крушевљане одласка у пенала где би Жарковчани имали добру шансу да можда направе и изненађење.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.