КУП СРБИЈЕ: Сензација у Вршцу, Раднички убедљив

06.12.2023. 15:11
Bojan Adžić i Kvinsi Menig
Бојан Аџић и Квинси Мениг / Извор: МН Press

Одиграна још два меча осмине финала.

Фудбалери Радничког из Крагујевца пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су на свом терену у осмини финала овог убедљиво победили Смедерево резултатом 5:0.

ПИКСИ ОДГОВОРИО НА КРИТИКЕ: Ко је Раде Богдановић? Не познајем га...Dragan Stojković Piksi, Rade Bogdanović

ПИКСИ ОДГОВОРИО НА КРИТИКЕ: Ко је Раде Богдановић? Не познајем га...

НЕЂИЋ: Графичар без фудбалера Звезде против ПартизанаMarko Neđić

НЕЂИЋ: Графичар без фудбалера Звезде против Партизана

ТЕЖАК УДАРАЦ: Енглези на Србију без незаменљивог играча?!Geret Sautgejt

ТЕЖАК УДАРАЦ: Енглези на Србију без незаменљивог играча?!

Голове за Раднички постигли су Милан Видаков у 19, Милан Алексић у 46, Бранислав Милошевић у 54, Немања Томић из пенала у 81. и Бојан Аџић у 84. минуту.

Пласман у четвртфинале Купа Србије изборио је и члан Прве лиге Србије ОФК Вршац, који је на свом терену начинио изненађење и победио крушевачки Напредак 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Милош Миливојевић у 66. минуту.

Фудбалери Новог Пазара изборили су у уторак пласман у четвртфинале Купа Србије, пошто су у гостима надиграли Инђију 3:2. Од 15.30 часова играће Чукарички - Јавор и Вождовац - Раднички (СМ). Фудбалери Црвене звезде ће од 18 сати на свом терену дочекати нишки Раднички, док ће се у исто време у Новом Саду састати Младост ГАТ и Војводина.

Последњи меч осмине финала Купа Србије биће одигран у четвртак од 16 сати, када ће екипа Партизана на свом терену дочекати Графичар.