КУП СРБИЈЕ: Воша рутински обезбедила пласман у четвртфинале уз минут ћутања за Марадону

26.11.2020. 18:21
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Новосађани савладали Пролетер са 2:0.

Фудбалери Војводине пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су на новосадском ''Карађорђу'' савладали Пролетер резултатом 2:0.

ФСС ПРЕЛОМИО: Ево до када је Тумбаковић "сигуран".

РЕШЕНА ВЕЛИКА ДИЛЕМА: Сада је јасно да ли ће Владан Милојевић бити нови селектор Србије

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ ЛОНДОНА: Лука Миливојевић победио корону и вратио се тренинзима (ФОТО)

Екипа Пролетера, која је данас била у улози домаћина, одолевала је сат времена, а онда је у 61. минуту Немања Човић крунисао бољу и конкретнију игру Војводине.

Нада за екипу Бранка Жигића трајала је до последњих тренутака, али у надокнади времена Зукић својим поготком отклања све дилеме и осигурава пласман Војводине у четвртфинале.

Звезда вечерас (18.55) на гостовању Генту у Белгији има меч лопту - победом би обезбедила европско пролеће, али тренер Дејан Станковић има велике кадровске проблеме, па би и бод би одличан за српског шампиона. Квота на кеца је 2,40, на икс 3,35, а на двојку 2,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Гент - Звезда.

Остаје још да се одигра и последња утакмица осмине финала, дуел Рада и Црвене звезде који је одложен због Звездиних обавеза у Лиги Европе.

Иначе, дуел осмине финала Купа Србије између Војводине и Пролетера у Новом Саду остаће упамћен као први меч у Србији на ком је одржан минут ћутања поводом смрти Дијега Арманда Марадоне.