КУП СРБИЈЕ: Звезда и Партизан САЗНАЛИ име ПОТЕНЦИЈАЛНЕ мине у четвртфиналу! (ФОТО)

15.11.2017. 15:10
Србија ДанасЗ
Derbi
Дерби / Извор: МН Press

Виђена је драма.

Фудбалери Мачве играће у четвртфиналу Купа Србије. То је епилог меча у Суботици, који су Шапчани добили после бољег извођења пенала 6:5 (1:1, 0:1).

Mačva
Мачва / Извор: МН Press

БАРСА ПРЕТИ РЕАЛУ: На Камп Ноу СТИЖЕ бивши играч Мадриђана! (ФОТО)

Спартак је повео голом Бојана Чечарића у 12. минуту, али је утакмицу у продужетке одвео Миодраг Гемовић голом у 60. минуту. Будући да ни после 120 минута није било победника, приступило се извођењу пенала.

Већу прибраност показали су Шапчани, који су са "беле тачке" погодили шест пута, док је домаћин у 12. серији промашио.

ИЗГЛЕДАЛО ЈЕ УЖАСНО! Шпанац промашио лопту и ЖЕСТОКО ударио руског голмана у ГЛАВУ (ВИДЕО)

Мачва чека противника у четвртфиналу, у које су се од раније пласирали: Напредак, Чукарички, Јавор, Младост из Лучана и Војводина.

Црвена звезда гостује Борцу у Чачку (16), док Партизан од 18.30 дочекује Рад.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.