КУП СРБИЈЕ: Звезда ЛАГАНО "испила пиво" (ВИДЕО+ФОТО)

21.09.2016. 18:46
Fudbaleri Crvene zvezde
Фудбалери Црвене звезде / Извор: МН Press

Црвено-бели убедљиви против домаћина.

Црвена звезда се у складу са очекивањима рутински пласирала у осмину финала Купа Србије пошто је као гост победила ЧСК у Челареву 3:0, а резултат је могао да буде и убедљивији. Победа црвено-белих се ниједног тренутка није доводила у питање иако је тренер црвено-белих Миодраг Божовић одморио неколико стандардних првотимаца.

СА СЕДНИЦЕ ИЗ ЗАГРЕБА: АБА лига је љута, ЕВО на КОГА и ЗАШТО (ФОТО)

Црвена звезда је повела преко Марка Полетановића у 32. минуту, а тај гол можете да погледате ОВДЕ. Убрзо затим могло је да буде и 2:0 за Звезду, али капитен Александар Луковић није успео да реализује пенал.

Луковић се за неискоришћени пенал искупио у 72. минуту, кад је постигао прелеп гол из слободног удареца, који можете да погледате ОВДЕ.

Стрелац другог гола у Челареву, капитен Луковић #fkcz #czv #zvezda #crvenazvezda #kup

А пхото постед by ФК Црвена звезда (@crvenazvezdafk) он

Победу је оверио резервиста Предраг Сикимић голом у 82. минуту.

ЧСК ПИВАРА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:3
Стрелци: Полетановић у 32, Луковић у 72. и Сикимић у 83. минуту. Стадион: ЧСК Пиваре. Гледалаца: 2.500. Судија: Александар Васић

ЧСК (4-4-2): Танкосић - Томовић, Марковић, Керкез, Јевић – М. Плавшић (46. Мезеи), Крстановић, Давидов, Жакула – Вукасовић (од 65. Степанов), Никодијевић (од 58. Фуртула).

Ц. ЗВЕЗДА (4-1-4-1): Манојловић – Петковић, Ле Талек, Александар Луковић, Ристић – Полетановић – Моуче (од 63. Срнић), Руиз (од 75. Рачић), Андрија Луковић, Плавшић – Орландић (од 73. Сикимић).