КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА МУНДИЈАЛ: Роналдо ЗГРОМИО Луксембург! Пораз такозваног Косова

12.10.2021. 22:54
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Много је још непознаница.

Фудбалери Србије су победили Азербејџан са 3:1 у квалификацијама за Катар, али нису се приближили Португалији која је са 5:0 на свом терену савладала Луксембург.

ВЛАХОВИЋ БОГА НЕ МОЛИ: Страховит шут Лазовића, а онда ВАНСЕРИЈСКИ избегава офсајд Душан и Србија води (ВИДЕО)

ЈЕДАН ЈЕ ТАДИЋ: Ушао с клупе, унео сигурност, а онда и - ПОГОДАК! Увек виртуоз (ВИДЕО)

СРПСКИ ЗЕТ УЗ ОРЛОВЕ: Швајни навија за Влаховића, Сергеја и екипу! Супруг Ане Ивановић ОДУШЕВИО (ФОТО)

Јунак победе Португала је био Роналдо који је три пута погађао мрежу. Прва два је постигао из пенала (8. и 13. минут), а затим је после голова Бруна Фернандеша и Жоао Палиња поставио коначан резултат у 87. минуту.

Енглези су против Мађара доминирали, али су и разочарали, јер су узели само бод. Мађари су повели из пенала који је случајно направио Лук Шо, а прецизан са 11 метара био је Салаи. Енглези су изједначили у 37. минуту када је Стоунс био на месту после прекида. Овај реми не боли много Енглезе који су остали лидери на табели са 20 бодова.

Такозвано Косово је изгубило од Грузије на свом терену резултатом 1:2 и сада су преузели последње место у групи..

Утакмица у Тирани између Албаније и Пољске прекинута је у 78. минуту због неспортског понашања домаћих навијача, после водећег гола гостију. Меч је после паузе настављен, али голова више није било. Ово је важно за Пољаке коју су сада "прескочили" Албанију у борби за друго место и одлазак у бараж.

Остало је још мало да се игра у квалификацијама, али још има доста непознаница.