КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Лудница у Торину, вече пуно чудних резултата широм Европе (ВИДЕО+ФОТО)

11.06.2019. 22:44
Italija - Bosna i Hercegovina
Италија - Босна и Херцеговина / Извор: Реутерс

Било је лудо.

У вечерашњем програму квалификација за ЕУРО 2020. године селекција Италије успела је да после 0:1 на полувремену у мечу са Босном и Херцеговином на крају ипак слави са 2:1. Немачка је као и Француска била убедљива, а велико изненађење приредила је селекција Јерменије на гостовању против Грчке, али кренимо редом...

ИСПЛИВАЛО: Лацио одредио ЦЕНУ за Сергеја! Неће вам бити доборо после ОВОГА! (ФОТО)

ПРОТРЉАЈТЕ ДОБРО ОЧИ: Милијаш на КЛУПИ Звезде!

ЖРЕБ ЗА ЕВРОПСКЕ КВАЛИФИКАЦИЈЕ: Познати ПАРОВИ преткола! Да ли су међу њима и РИВАЛИ Вечитих!

У дербију вечерашњег програма Италија је на свом терену савладала Босну и Херцеговину са 2:1, иако су Азури губили после првих 45 минута. Босанци су први дошли до предности голом Џека у првом полувремену, да би Инсиње у наставку изједначио, а у самом финишу дуела Верати поставио коначан резултат.

Немачка је била сигурна као домаћин против Естоније, као и Белгија у дуелу са Шкотском. Русија је успела да савлада Кипар, док је актуелни шампион света репрезентација Француске била сигурна против Андоре у гостима.

Џелат Галских Петлова селекција Турске доживела је пораз на Исланду од истоимене репрезентације, а важан тријумф забележиле су Северна Ирска и Мађарска. Велико изненанђење виђено је у дуелу Грчке и Јерменије, у којој су Јермени са 3:2 почистили Хелене и наставили са одличним резултатима на старту квалификација.