КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Енглези РАЗМОНТИРАЛИ тзв. Косово, изненађење у Софији (ВИДЕО)

17.11.2019. 20:45
Fudbalska reprezentacija Engleske
Фудбалска репрезентација Енглеске / Извор: Реутерс

Све је било решено и пре ових мечева.

Квалификације за Европско првенство су готове у групи А, а у последњем колу које није имало резултатски значај тријумфе су оствариле репрезентације Енглеске и Бугарске. Горди Албион је у Приштини убедљиво савладао тзв. Косово (4:0), док су Бугари били бољи од Чешке минималним резултатом.

ИГРАО ЈЕ САМО 15 МИНУТА: Лука КОМЕНТАРИСАО одлуку Тумбаковића!

СВЕ СЕ ЗНА: Ево када је на програму бараж за пласман на ЕП и како Орлови могу да се квалификују

ТУМБАКОВИЋ ПОСЛЕ УКРАЈИНЕ: Не желим да будем строг, ово су најбољи српски играчи

Енглези су у Приштини повели голом Харија Винкса у 32. минуту, а до завршнице меча је изгледало да ће тзв. Косово претрпети пристојан пораз. Ипак, изабраници Герета Саутгејта су додали гас и од 79. минута, па до краја меча су постигли још тро поготка, а стрелци су били Хари Кејн, Маркус Рашфорд и Мејсон Маунт. Голове са те утакмице можете видети ОВДЕ.

На другом мечу групе А Бугарска је са 1:0 савладала Чешку, али без обзира на то Чеси су се пласирали на првенство Европе. Једини погодак је постигао Васил Божиков у 56. минуту када је после центаршута из слободног ударца побегао одбрани гостију и главом је затресао мрежу. Тај гол погледајте ОВДЕ.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП 2020. ГОДИНЕ:

Група Б:

Србија - Украјина 2:2

(Тадић 8. п, Митровић 56. - Јаремчук 32. Бесиедин 90 3.)

Луксембург - Португалија 0:2

(Фернандеш 39. Роналдо 86.)

Група А:

тзв. Косово - Енглеска 0:4

(Винкс 32. Кејн 79. Рашфорд 83. Маунт 90 1.)

Бугарска - Чешка 1:0

(Божиков 56.)

Група Х:

Албанија - Француска (20.45)

Андора - Турска (20.45)

Молдавија - Исланд (20.45)

Погледајте како изгледа Паулина Процик, девојка Кшиштофа Пјонтека.

МИТРОВИЋ: Требало је да добијемо утакмицу (ВИДЕО)

ШЕВЧЕНКО: Србија је добар тим, заслужили смо бод

РАЗОЧАРАНИ СМО: Тадић ОТВОРИО ДУШУ после шокантног ремија са Украјином

ДОК ЈЕ ТРАЈАЛА ПАУЗА: Миленковић ОТКРИО шта су репрезентативци радили на полувремену (ВИДЕО)

ОКРЕНУО СЕ НОРВЕЖАНИМА: Максимовић зна како Србија може до тријумфа у Ослу (ВИДЕО)