КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Футсалери Србије ФУРИОЗНО уловили Змајеве, Орлови корак до Холандије

14.04.2021. 20:21
Futsal reprezentacija Srbije
Футсал репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Велики успех Иванчевићевих изабраника.

Футсал репрезентација Србије победила је Босну и Херцеговину у Зеници резултатом 3:1 и ставила тачку на квалификације за Европско првенство 2022. године, па је као другопласирани тим Групе 4 изборила пласман у бараж за шампионат Старог континента.

ПРЕОКРЕТ: Публика МОЖЕ на Маракану, упркос УЕФА забрани! Ево и коме је то ДОЗВОЉЕНО

АСАНОВ ДРЕС ПРОДАТ ЗА 600 ЕВРА: Велики допринос црно-белих за лечење малог Гаврила!

СУПЕРЛИГА ЋЕ У НОВОЈ СЕЗОНИ ИМАТИ ДРУГАЧИЈИ ИЗГЛЕД: Ево колико клубова ће се БОРИТИ, а шта ће бити са БОНУСИМА

Једва је Сити у Манчестер победио Дортмунд (2:1), па је пред вечерашњи (21.00) реванш све отворено. Енглези јесу квалитетнији, али ако Немце крене, нема коме не могу да дају неколико голова. Квота на кеца је 4,80, на двојку 1,73, а на GG3 1,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Дортмунд - Манчестер Сити.

За мање од 180 секунди постигнута су сва четири гола, док су српски футсалери успели да преокрену вођство Босанаца и победом се изборе за меч у доигравању против Белорусије, који је на програму у новембру.

Водећи погодак за домаћина у 12. минуту постигао је Марин, претходно је тандем Сесара - Јосип извео сјајну акцију, па је стрелцу остало само да рутински изврши реализацију.

Овај тренутак само је натерао репрезентативце Србије да крену још јаче, те је већ у наредном минуту Ракић изједначио на асистенцију Лазаревића и најавио фуриозну серију Иванчићевог тима. Феноменални Пршић је у 14. минуту два пута затресао мрежу ривала, најпре после дуплог паса са Симићем, док је нови гол за обезбеђено славље другом асистенцијом режирао Јован Лазаревић.

Уједно, Србија је прекинула фантастичан низ Босне и Херцеговине од свих пет победа у досадашњем току квалификација, па су већ пре овог меча обезбедили улазницу за Европско првенство у Холандији.

Орловима је остао још један корак до пласмана на Шампионат Европе, али пре тог новембарског меча са Белорусијом, српске футсалере очекује учешће на Светском првенству у Литванији.

БИХ - СРБИЈА 1:3

СТРЕЛЦИ: 1:0 М.Сесар 11:34, 1:1 Ракић 12:07, 1:2 Пршић 13:52, 1:3 Пршић 13:55.  Дворана Хусејин Смајловић у Зеници. Црвени картон: Милановић (Босна и Херцеговина) 31:28, Глић (Босна и Херцеговина) 37:08, Лазаревић (Србија) 32:05.

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Милановић, Јелић, Хркач, Кахвеџић, Радмиловић. Галић, М.Сесар, Ј.Сесар, Алаџић, Хршумовић, С.Иванковић, Бошковић, Калајџић, Госто.

СРБИЈА: Вулић, Рашић, Томић, Пршић, Петров. Ђорђевић, Алексић, Стојчевски, Поповић, Лазаревић, Симић, Стојковић, Милосављевић, Радовановић. Селектор Горан Иванчић.

Погледајте како изгледа Тринити, фудбалерка и ћерка Дениса Родмана.