КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Ирци и Данци играли за пролаз, муке Норвежана на Малти! Деветка Италијана (ВИДЕО)

18.11.2019. 22:38
Republika Irska - Danska
Република Ирска - Данска / Извор: Реутерс

Узбудљиво вече на теренима широм Старог континента.

Фудбалска репрезентација Данске обезбедила је директан пласман на Европско првенство 2020. године ремијем са Ирском на "Авива Стадиону" у Даблину од 1:1 у једином мечу који је одлучивао учесника континенталног шампионата. Злата вредан гол за скандинавску селекцију дело је Мартина Брејтвајта у 73. минуту који је погодио на асистенцију Далсгарда, а изједначио је Доерти пет минута пре последњег судијског звиждука. Ирцима је требала победа како би завршили као другопласирани у групи са бољим међусобним скором од Данаца.

Наш ривал у баражу, Норвешка тесно је савладала Малту на терену Ла Валете (2:1), а стрелци су били Кинг и Солвот за госте, односно Фенех за острвљане.

Италијани су декласирали Јермене са 9:1. Двоструки стрелци за Азуре били су Имобиле и Заниоло, а голове су још постизали Барела, Ромањоли, Жоржињо, Орсолини и Кијеза.

ПАРТИЗАН НАПУНИО КАСУ: Павловић потписује УГОВОР из СНОВА!

ГДЕ ЋЕ КОЛАРОВ? Позната судбина капитена Орлова

СТОЛИЦА ВЕРУЈЕ У ПЛАСМАН НА ЕП: Селектор Орлића пун самопоуздања пред меч са Русијом

На мечевима група Д, Ј и Ф Швеђани, Шпанци и Швајцарци нису имали проблема у сусретима у којима су били апсолутни фаворити. Селекција БиХ је рутински савладала Лихтејнштајн у гостима головима у другом полувремену, а стрелци за наше суседе били су Цивић и Хоџић у два наврата.

Грчка је забележила "Пирову победу" над Финском за коју је поново погодио Пуки, а преокрет у другом делу Хеленима донели су Манталос и Галанопулос.

Лихтенштајн - БиХ 0:3 (0:0)

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

УЖАС КОД НОВОГ САДА: Кошаркашица ТЕШКО повређена у саобраћајки!

БОГАТАШИ ДОШЛИ ПО БОАЋИЈА: Звезда одредила цену!

СПРЕМАЈУ СЕ ЗА ПРЕЛАЗНИ РОК: Дортмунд нациљао звезду црно-белих

ТРАНСФЕР БОМБА ВЕКА: Хонда нашла БРУТАЛНУ замену за Лоренца! Шта ће рећи Марк Маркез?

ПОСЛЕ ВЕЛИКЕ ТРАГЕДИЈЕ: Луис Енрике ће ипак ПРЕДВОДИТИ Шпанце на Европском првенству