КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Шок за 180 секунди! Српски футсалери примили ДВА гола и ПРОКОЦКАЛИ победу над Румунима

09.04.2021. 20:44
futsal reprezentacija Srbije
футсал репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Пропуштена велика прилика.

Футсал репрезентација Србије ремизирала је у Вршцу са селекцијом Румуније резултатом 4:4, у квалификацијама за Европско првенство 2022. године.

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ: Барселона 2.40, Ливерпул 1.60, Лацио 2.15

НЕВЕРОВАТНА СЦЕНА НА ЖРЕБУ ЗА КУП СРБИЈЕ: Где је завршила КУГЛИЦА са Партизаном? (ВИДЕО)

ОБАВЉЕН ЖРЕБ ЗА КУП СРБИЈЕ: Звезда имала СРЕЋЕ! Партизан преко црвено-белих јури ФИНАЛЕ

Гости су дошли до предности голом расположеног Ласла Шоца већ у другом минуту меча, али је Србија изједначила већ седам минута касније преко Стефана Ракића.

Румуни су успели да врате вођство преко Филипеа Оливеире. Ново изједначење за српски тим (2:2) донео је Лазаревић фантастичним ударцем из даљине. Потпуни преокрет репрезентацији Србије донео је управо Лазаревић, а Пршић је само увећао предност на 4:2.

На само два минута до краја Румуни су успели да постигну два гола и помрсе рачуне Србији. Прво је Ласло Шоц смањио на 4:3, а потом је коначан резултат поставио Октавијан Цирес.

Због овог ремија српски футсалери су "закуцани" за друго место на табели, са шест бодова, што значи да се наша репрезентација не налази међу шест најбољих другопласираних екипа, па ће због тога играти бараж за одлазак на шампионат Старог континента.

Румунија је трећепласирана са три поена, док сјајна Босна и Херцеговина има максималан учинак после пет одиграних кола и апсолутно је заслужено стигла до премијерног пласмана на Европско првенство.