КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕВРО 2020: Шоу Роналда! Голеада у Енглеској (ВИДЕО)

10.09.2019. 22:50
Fudbalska repezentacija Portugalija
Фудбалска репезентација Португалија / Извор: Реутерс

Србија славила у Луксембургу.

Настављене су квалификације за шампионат Европе у фудбалу који се одржава 2020. године. Одиграно је седам утакмица и то у групама А, Б и Х.

МАШИНА СЕ НЕ ЗАУСТАВЉА: Митровић головима ПРЕТЕКАО Мијата и Бору Костића! Ево ко је СЛЕДЕЋА мета (ВИДЕО)

ТРИЈУМФ СРБИЈЕ У ЛУКСЕМБУРГУ: Прва победа Тумбаковића на клупи Орлова (ВИДЕО)

ОРЛИЋИ СПАСИЛИ ЧАСТ: Бивши ЗВЕЗДАШИ донели БОД Србији! Пречка у зауставном времену

Занимљив меч је виђен у Саутемптону. Енглеска је победила такозвано Косово са 5:3, али занимљиво је што су гости повели већ у првом минуту. Енгелска је до полувремена повела са 5:1, али у наставку је смањена разлика.

Црна Гора је разочарала пред својим навијачима и изгубила са 3:0 од Чешке.

Србија је славила са 3:1 у гостима против Луксембурга, али будући да је Португалија ношена феноемалним Роналдом (постигао четири гола) победила са 5:1 у Литванији и даље смо далеко од пласман на Шампионат Европе преко ових квалификација. Ми нашу шансу највероватније тражимо у баражу у који смо стигли преко Лиге нација.