КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛЕ: Партизан славио у Велсу! Шћекић ЛЕПОТИЦОМ решио меч (ВИДЕО)

25.07.2019. 19:14
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Битна победа црно-белих.

Фудбалери Партизана славили су на гостовању Конахс Кију у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу Европе резултатом 1:0. Једини гол на мечу постигао је Александар Шћекић феноменалним волеј ударцем у 62. минуту и тако је омогућио црно-белима да дођу на корак од пласмана у следеће коло. Реванш у Београду је на програму следећег четвртка, када ће Парни ваљак покушати да материјализује добар резултат из Рила.

1СКАНДАЛ пред Светско првенство у кошарци, НАЈВЕЋА ИМЕНА отказују учешће, ко је следећи?

БРУТАЛАН ОДГОВОР ИЗ ХУМСКЕ: Партизан ОШТРО реаговао на Звездине наводе

МИЈАИЛОВИЋ ОТКРИО ПЛАНОВЕ: Гробари ће бити ИЗНЕНАЂЕНИ

Ток меча можете прочитати у наставку.

КРАЈ:
Партизан је славио минималним резултатом.
90. минут:
Играће се још три минута.
90. минут:
Прва опасност пред голом Партизана. Опасан центаршут је упућен са леве стране, али нападачи Конахс Кија нису успели да промене смер лопти ка Стојковићевом голу.
83. минут:
Остао је Шћекић на трави после једног дуела када је незгодно пао.
73. минут:
Ђорђе Ивановић је напустио играу, а на терену је Филип Стевановић.
72. минут:
Поново је Шћекић створио шансу саиграчима. Центрирао је везиста, а главом је шутирао Ивановић чији је шут ипак зауставио голман Брас.
69. минут:
Шутирао је Тошић десном ногом после сјајне финте, али је ударац зауставио голман Брас.
65. минут:
Феноменалан ударац Зорана Тошића из слободног ударца успео је да заустави Луис Брас.

Фудбалери Чукаричког и Молдеа ремизирали су у Норвешкој без голова.

62. минут:
Гол 0:1! Севнула је левица Александра Шћекића. Центрирао је најпре Слободан Урошевић са леве стране, један дефанзивац је био најбољи у скоку, али је онда репрезентативац Црне Горе ухватио волеј и матирао је голамана Браса.
59. минут:
Упутио је Здјелар праву бомбу са дистанце, али је лопта ишла право у голмана домаћег тима.
58. минут:
Прва измена у екипи Конахс Ки. Бакаре је заменио Волфија.
54. минут:
Поново је шутирао Ожеговић главом после центаршута, али још једном није упутио лопту ка оквиру гола.
52. минут:
Центрирао је Шћекић са десне стране ка Ожеговићу, а нападач Партизана је шутирао главом , али непрецизно.
48. минут:
Сјајно је Сума пробио по левој страни и шутирао, али је Брас још једном добро интервенисао.
46. минут:
Почело је друго полувреме, а Саво Милошевић је извршио прву измену. На терену је Огњен Ожеговић уместо Умара Садика.
ПОЛУВРЕМЕ:
Партизан је имао иницијативу у првом делу, али нема голова у Рилу.
45 3. минут:
Сада су жуте картоне добили и Владимир Стојковић и Џорџ Хоран, јер су се умало потукли.
45. минут:
Увукла се нервоза међу играче оба тима. На ивици инцидента су били Зоран Тошић и Џејмс Инсал, а судија Оченаш их је санкционисао жутим картонима.
44. минут:
Центрирао је Тошић са десне стране, Ивановић је шутирао главом, али је голман Луис Брас крајњим напорима успео да одбије лопту у корнер.
36. минут:
Нешто мирнији период игре.
28. минут:
На повреду се жали голман Конахса Луис Брас, па је на терену лекарска екипа.
26. минут:
Поново је шутирао Страхиња Павловић, овог пута са ивице казненог простора после корнера, али је лопта прошла тик поред стативе.
18. минут:
Умар Садик је феноменално проиграо Страхињу Павловића који је шутирао ногом са десне стране, али се истакао голман Велшана Луис Брас.

Фудбалери Чукаричког у овом тренутку играју са Норвешким Молдеом у гостима, а резултат на полувремену је 0:0.

16. минут:
Тражио је Зоран Тошић пенал после старта над њим, али је судија Оченаш само одмахнуо рукама.
13. минут:
Словачки арбитар Михал Оченаш је показао жути картон Волфију због грубог прекршаја над Урошевићем.
12. минут:
Био је Умар Садик у доброј прилици за гол, али је траљаво шутирао и лопта је прошла поред стативе.
9. минут:
Покушао је Саша Здјелар из велике удаљености, али лопта је завршила преко пречке, као и преко трибине која се налази иза гола.
6. минут:
Прву шансу на мечу имао је Зоран Тошић. Проиграо га је лепо Сејдуба Сума, али бивши репрезентативац Србије је шутирао поред гола.