ПАРТИЗАН ЈЕ ПОКАЗАО ВОЉУ: Црно-бели се ЛАВОВСКИ борили, али је Бешикташ успео да сачува реми (ВИДЕО+ФОТО)

23.08.2018. 21:12
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Нису успели да остваре тријумф.

Фудбалери Партизана су у првом мечу квалификација за Лигу Европе ремизирали на свом терену против Бешикташа 1:1. Повели су црно-бели голом Рикарда, али су одмах у наредном нападу гости преко Арслана изједначили. Изабраници Зорана Мирковића су у неколико наврата били бољи ривал на овом мечу, тако да у Истанбул носе резултат који није толико повољан, међутим, игра из овог меча може да гарантује позитиван резултат у реваншу за седам дана.

УТАКМИЦА ГОДИНЕ: Мирковић изабрао стартере за напад на Бешикташ (ФОТО)

ИМА НОВИ КЛУБ: Принц Тејго наставља каријеру у Турској (ФОТО)

КРАЈ МЕЧА!

90. минут: Четири минута надокнаде.

87. минут: Арслан је напустио игру, стрелац јединог гола за госте. На терену је Јалцин.

84. минут: Поново је Милетић могао да донесе вођство црно-белима, али се није добро снашао.

80. минут: Улазимо у последњих десет минута утакмице...

73. минут: Мирковић је искористио и последњу трећу измену. Рикардо је напустио игру, а заменио га је Николић.

69. минут: Бешикташ је успео у својој намери. Успели су да умире игру на терену и стрпљивим нападима граде своје нападе.

65. минут: Новајлија Шћекић улази на терен. Заменио је Косовића.

62. минут: Нова грешка Милетића, коју је Арслан умало претворио у гол.

59. минут: После фуриозног старта црно-белих, темпо на мечу је спласнуо. Бешикташ жели мирнију утакмицу.

52. минут: Нова шанса! Закарић је сјајно шутирао... Није имао среће.

50. минут: Милетић је због своје себичности пропустио прилику да црно-белима донесе предност. На пет метара су стајали Косовић и Рикардо, али је леви бек Партизана решио да сам заврши ову акцију.

48. минут: Партизан је умало повео. Закарић је центрирао, а Милетић био кратак...

46. минут: На старту другог дела није било измена.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!

45. минут: Три минута надокнаде...

41. минут: Рикардо је промашио велику прилику! Остало је 1:1.

38. минут: Добра шанса за црно-беле, Ивановић је одмах по уласку имао добру прилику, међутим није успео да погоди мрежу.

35. минут: Велики хендикеп за Партизан. Јанковић се повредио, заменио га је Ђорђе Ивановић.

24. минут: Партизан за сада делује доста добро на терену, али ситне грешке при кратким додавањима отварају много простора брзногом Кварежми да угрози Владимира Стојковића.

20. минут: Бешикташ наставља са нападима.. Одлична утакмица у Хумској...

14. минут: Тек што су кренули са центра фудбалери Бешикташа су успели да изједначе на 1:1. Кварежма је центрирао, а Арслан погодио.

13. минут: ГООООООЛ! 1:0 за Црно-беле... Рикардо је донео предност!

7. минут: Нова шанса за црно-беле.. Пантић је дриблао у казненом простору на неких пет метара са десне старне, али је Домагој Вида отклонио опасност.

5. минут: Партизан је имао први покушај! Здјелар је ухватио волеј са ивице шеснаестерца, али су дефанзивци гостију изблокирали тај ударац.

3. минут: Огромна шанса за Бешикташ... Ујсал је добро прошао по десној страни, али није успео да затресе мрежу.

1. минут: Одмах на старту меча публика на стадиону Партизана звижди Домагоју Види приликом контакта са лоптом.

МЕЧ ЈЕ ПОЧЕО!

ПАРТИЗАН - БЕШИКТАШ 1:1

СТАДИОН: Партизана

СУДИЈА: Ивак Кружлијак

СТРЕЛЦИ: Рикардо 13. минут - Арслан 14. минут

КАРТОНИ: Косовић, Милетић, Ивановић, Николић - Еркин, Арслан.

Партизан: Стојковић, Н. Р. Милетић, Валијенте, Марковић, Н. Г. Милетић, Здјелар, Косовић (Шћекић 66. минут), Јанковић (Ивановић 35. минут), Пантић, Закарић, Рикардо Гомеш (Николић 73. минут).

Бешикташ: Зенгин, Пепе (Роко 76. минут), Вида, Адријано, Гоно, Ујсал, Медел, Арслан (Јалцин 87. минут), Кварежма (Торе 78. минут), Еркин, Ларин.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.