ЦРНО-БЕЛИ У ТРЕЋОЈ БРЗИНИ: Партизан РУТИНСКИ до победе у Никшићу, првенац Рикарда (ВИДЕО+ФОТО)

12.07.2018. 20:00
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Убедљиво.

Фудбалери Партизана убедљиво су славили на гостовању у Никшићу против Рудара са 3:0. Изабраници Мирослава Ђукића су после споријег старта у наставку меча ипак успео да наметне свој ритам и на крају слави. Голове за црно-беле постигли су Јевтовић, Сума и новајлија Гомеш. Треба напоменути да је дебитант, малди Златан Шеховић, био одличан на овој утакмици.  Реванш утакмица на програму је за седам дана у Београду.

ГРОБАРИ СЕ СКУПИЛИ У НИКШИЋУ: Ево како изгледа њихов кортео до стадиона (ВИДЕО)

ГРОБАРИ, ОВО СИГУРНО НИСТЕ ЗНАЛИ: Били су ПАРТИЗАНОВЕ узданице, а играли су и за Рудар (ФОТО)

КРАЈ УТАКМИЦЕ!

90 3 минут: Чека се последњи судијски звиждук..

88. минут: Рудар покушава да дође до почасног гола...

82.минут: Сума је остао на трави. Медицински тим је ушао на терен.

80. минут: Улазимо у последњих десет минута дуела. победник је одавно познат.. Партизан је већ једном ногом у другом колу квалификација за Лигу Европе.

70. минут: Рутински Партизан улази у сам финиш меча. Преднсот коју су стекли до сада гарантује им миран реванш у Београду за седам дана.

64. минут: Измена у Партизану. Николић је изашао са терена, а ушао Косовић

56. минут: ГОООООЛ! Какав гол новајлије Рикарда Гомеша! Шутирао је јако по земљи са неких 20 метара и погодио сам угао гола Рудара. 3:0 за Партизан.

53. минут: Рудар без идеје у игри...

50. минут: ГООООЛ! Најбољи играч Партизана на овој утакмици, Златан Шеховић, још једном је доказао да се ради о великом таленту. Одличан продор и правовремени пас ка Суми коме није било тешко да са 16 метара матира голмана Радовића.

46. минут: Без измена на старту другог дела.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!

Video file

43. минут: ГОООООЛ! Јевтовић је са беле тачке довео Партизан у вођство! Претходно је Николић оборен у шеснаестерцу...

40. минут: Прва права прилика за Партизан! Шеховић је искористио добар пас и муњевитим продором изашао једна на један са Радовићем, међутим голман Рудара је добро интервенисао.

39. минут: Николић и Рикардо и поред жеље, до сада нису показали пуно... Шеховић је за сада био најагилнији на терену.

35. минут: Енаке је направио слалом по десној страни, одлично центрирао, али се Пантић није најбоље снашао.

29. минут: Прва велика прилика на мечу, Рудар је био у акцији, али је судија Атвел ипак сигнализирао офсајд...

27. минут: Рикардо је шутирао јако, али катастрофално. Лопта је завршила далеко преко гола.

24. минут: Теренску иницијативу преузео је Партизан, међутим, црно-бели још увек нису створили озбиљну шансу на овом мечу.

16. минут: Покушали су фудбалери Рудара да после дуплог паса угрозе гол Стојковића, али је пас према Кучу био прејак.

12. минут: Млади Шеховић у неколико наврата је упутио солидан центаршу са леве стране, међутим, нападачи ПАртизана на старту меча делује одсутно и декоцентрисано.

9. минут: Рикардо је добио добру лопту у дубину, али се није снашао...

7. минут: Прва прилика на овом мечу за домаћина. Зечевић је шутирао са ивице шеснаестерца, али непрецизно. Добра прилика за Пљевљане.

3. минут: Неповезана игра на обе стране.. Партизан тражи свој ритам.

СУДИЈА: Стјуарт Атвел

РУДАР: Радовић, Песукић, Митровић, Живковић, Шекулић, Сопо, Голубовић (Мацановић 74. минут), Куч (Вуковић 61. минут), Ђаловић (Јанкетић 74. минут) , Зечевић, Бошњак.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Валијенте (Милетић 77. минут), Марковић, Шеховић, Енаке, Сума, Пантић, Јевтовић (Јанковић 72.минут), Здјелар, Рикардо, Николић (Косовић 64. минут).

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.