КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Доминација се НАСТАВЉА, Спартак бројао до СЕДАМ! Следи меч ОДЛУКЕ...

10.08.2019. 19:31
ŽFK Spartak
ЖФК Спартак / Извор: Фото: зфк-спартак

Бриљантна партија Суботичанки.

Фудбалерке Спартака из Суботице убедљиво су савладале екипу Слована из Братиславе са 7:0 (2:0) и уписале су другу победу на квалификационом тунриру за пласман у Лигу шампиона. На данашњем мечу виђена је апсолутна доминација Суботичанки, а интересантно је истаћи да су Словакиње само једном шутнуле на гол током читавог тока сусрета!

МИТРОГОЛ ПОНОВО РЕШЕТА: Србин вуче Фулам назад у Премијер лигу (ВИДЕО)

САВО НАЈАВИО ТЕШКО ГОСТОВАЊЕ: Милошевић ОТВОРЕНО о Асану, Остојићу, Шћекићу... (ФОТО)

СУТРА ОКОНЧАВА ТЕРАПИЈЕ: Познато колике су ШАНСЕ да Павков заигра у Копенхагену

Спартак је против Слована повео у 21.минуту преко српске репрезентативке, Виолете Словић, а предност је дуплирала Матићева 15-ак минута касније. Затим је у 54.минуту Матићева потврдила победу, да би потом погађале и Филиповићева и Адамек. Бацова је постигла аутогол у 79, док је Ступар поставила коначних 7:0, пет минута пре краја утакмице.

Подсетимо, Спартак је у првом колу декласирао екипу Аненија са 12:0, а сада следи одлучујући меч против Ференцвароша који је такође уписао обе победе.