КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Србин промашио пенал за Видеотон, ЧУДЕСНА асистенција Тадића (ВИДЕО)

14.08.2018. 22:13
FK Videoton
ФК Видеотон / Извор: МН Press

Следи плеј-оф.

Српска колонија из Видеотона је обезбедила најмање пласман у групну фазу Лиге Европе пошто је елиминисала Малме, а ривал у плеј-офу за Лигу шампиона изабраницима Марка Николића биће АЕК. Клуб из Атине је избацио Селтик победом 2:1, а Грци ће имати два представника у плеј-офу Лиге шампиона, пошто је ПАОК избацио московски Спартак. Душан Тадић је потврдио одличну форму партијом против Стандарда.

ПОГЛЕДАЈТЕ: Да ли је Звезда оштећена у Трнави? (ВИДЕО)

ПОВРАТАК НА ВЕЛИКУ СЦЕНУ: Бивши репрезентативац Србије појачава португалског гиганта (ФОТО)

Видеотон се пласирао у плеј-оф за Лигу шампиона иако Данко Лазовић није искористио пенал у 67. минуту, голман Малмеа му је одбранио. Лазовић је играо до 90 5. минута, Марко Шћеповић је одиграо цео меч, док Стефан Шћеповић није био у комбинацији за састав.

ЈЕЗИВО! Словак ОНЕСВЕСТИО фудбалера Звезде! (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

Ајакс је рутински победио Стандард 3:0 и тако стигао до плеј-офа. Душан Тадић је поново одиграо одлично, прошле недеље је дао гол Стандарду, а сад је имао чудесну асистенцију.

ШОК! Меси паузира СЕДАМ месеци (ФОТО)

ПАОК је ремијем 0:0 елиминисао Спартак из Москве, који је од 33. минута играо без искљученог Луиза Адријана. Александар Пријовић је одиграо цео меч за ПАОК, а у финишу првог полувремена није искористио стоодстотну шансу.

ТРЕЋЕ КОЛО КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА - реванш утакмице

Видеотон (Мађарска) – Малме (Шведска) 0:0, први меч 1:1

Динамо Кијев (Украјина) – Славија (Чешка) 2:0 (Вербич 11, Бесиедин 74). први меч 1:1

БАТЕ Борисов (Белорусија) – Карабаг (Азербејџан) 1:1 (Иванић 20 - Мичел 54). први меч 1:0

Спартак Москва (Русија) – ПАОК (Грчка) 0:0. први меч 2:3

АЕК Атина (Грчка) – Селтик (Шкотска) 2:1 (Гало 6, Ливаја 50 - Синклер 78). први меч 1:1

Динамо Загреб (Хрватска) – Астана (Казахстан) 1:0 (Гаврановић 74). први меч 2:0

Фенербахче (Турска) – Бенфика (Португалија) 1:1 (Потук 45 1 - Фернандес 26). први меч 0:1

Шкендија (Македонија) – Салцбург (Аустрија) 0:1 (Минамино 90 2). први меч 0:3

Ајакс (Холандија) Стандард (Белгија) 3:0 (Хунтелар 30, де Лит 34, Нерес 46). први меч 2:2

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.