КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Србин хет-триком СРУШИО Црногорце, Ивићев Макаби кренуо па СТАО (ВИДЕО)

30.07.2019. 21:19
Vladimir Ivić
Владимир Ивић / Извор: Профимедиа

Узбудљиво вече на европској сцени.

Фудбалери АПОЕЛ-а, Селтика и Клужа пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу шампиона, после утакмица одиграних у уторак. Вече је обележио Андрија Павловић, српски нападач који је постигао сва три гола у победи кипарског шампиона над Сутјеском.

Макаби Тел Авив, нашег стручњака Владимира Ивића, успео је само да ремизира против Клужа (2:2) што је било недовољно да се надокнади минималан пораз из првог сусрета.

НИКОЛИЋ СЕ РАСТАЈЕ СА ПАРТИЗАНОМ: Црно-бели ВАГАЈУ између понуда из Суперлиге и ИНОСТРАНСТВА (ВИДЕО)

БЕЗ АСЕНСИЈА И ЈОВИЋА: Ево колико је Реал дао голова Тотенхему (ВИДЕО)

СЛОВАН БРИЉИРАО У ПРИШТИНИ: Без Дражића и Чаврића УБЕДЉИВА победа шампиона Словачке

Павловић је голове постизао у 13, 25, и 66. минуту чиме је Никшићане лако избацио из квалификација за елиту. Први меч је завршен минималцем АПОЕЛА, који се са укупних 4:0 пласирао у трећу рунду.

Вујадин Савић, доскорашњи штопер Црвене звезде, одиграо је 76 минута за Кипране пре него што га је заменио Меркис.

Ивићев Макаби је одлично започео реванш против румунског првака. Блекмен је већ у 15. минуту анулирао предност коју су гости донели у Тел Авив. Ипак, радост Израелаца није дуго трајала, јер је Кулио само четири минута касније донео изједначење јако битним голом у гостима. Рондон је пред долазак на одмор постигао други гол Клужа и отклонио дилеме око пролаза даље, а у 48. минуту Коен је успео да поравна резултат и учини да Макаби макар избегне пораз.

МИЛОЈЕВИЋ ИМА САМО ЈЕДНУ ДИЛЕМУ: Овако ће изгледати тим Црвене звезде против Хелсинкија (САСТАВ)

Селтик се прошетао кроз Естонију и са укупних 7:0 прошао даље. Кулниц је дао аутогол у десетом минуту, док је Швед у 93. поставио коначан резултат.

Вечерас су на програму још четири меча друге рунде квалификација, а састају се Динамо Загреб - Сабурталу Тбилиси, Базел - ПСВ, Валета - Ференцварош и Олимпијакос - Плзен.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка италијанског нападача, Марка Боријела