КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Тадић стрелац и асистент у ремију Ајакса, Видеотон близу плеј-офа (ВИДЕО)

07.08.2018. 21:55
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Први мечеви треће рунде.

Душан Тадић је голом и асистенцијом предводио Ајакс који на крају није победио иако је на гостовању против Стандарда водио 2:0 - на крају је било 2:2, док је "српски" Видеотон ремијем 1:1 на гостовању против Малмеа стигао близу обезбеђивања најмање Лиге Европе.

СПРЕМАН ЗА ДЕБИ: Мирковић у Данску води 22 играча (ФОТО)

ОТПУТОВАО НА МЕДИЦИНСКЕ ПРЕГЛЕДЕ! Није успео да се покаже у Звезди, сад иде у Русију (ВИДЕО)

Тадић, доскорашњи члан Саутемптона је наговестио да ће бити велико појачање за Ајакс. Српски репрезентативац је прво наместио гол ветерану Класу Јану Хунтелару, да би затим и сам постигао гол за Копљанике. Офанзивни везиста је одиграо свих 90 минута за Ајакс у Лијежу.

НЕВЕРИЦА: Сексепилна тенисерка се ЈАВНО пожалила да није имала секс више од ГОДИНУ дана (ФОТО)

ПОНОВО ДИГАО ПРАШИНУ: Погледајте шта ради Сергеј док чека трансфер лета (ВИДЕО ФОТО)

Видеотон је остварио одличан резултат у Шведској и после 1:1 је веома близу тога да елиминише Малме. Марко Шћеповић је играо до 82, Данко Лазовић до 89. минута, а заменио га је Стефан Шћеповић.

НЕМА ФАВОРИТА: Светске кладионице су све ИЗНЕНАДИЛЕ квотама за меч Нордсјеланд - Партизан