ПРОМАШАЈИ КОШТАЛИ ЗВЕЗДУ ПОБЕДЕ: Спартак ПРЕЖИВЕО гротло Маракане, одлука пада у Трнави (ВИДЕО+ФОТО)

07.08.2018. 19:59
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Без победника.

Фудбалери Црвене звезде нису успели да тријумфују у првом мечу квалификација за Лигу шампиона против Спартака из Трнаве. Црвено-бели су на Маракани одиграли 1:1. Звезда је повела са беле тачке после гола Бена са беле тачке, али су гости одмах у следећем нападу преко Грендала изједначили. Нападали су Звездини играчи до краја меча, међутим, резултат се није мењао. Реванш меч је на програму за седам дана у Словачкој.

ПОДРШКА ИЗ ШПАНИЈЕ: Бивши фудбалер Звезде прижељкује успех против Спартака (ФОТО)

АКО ПРЕСКОЧИ СПАРТАК: Легенда Партизана помоћи ће Звезди да избаци Салцбург (ФОТО)

КРАЈ УТАКМИЦЕ!

90 3: Звезда креће свим силама ка голу Трнаве... Радоњић је поново пропустио добру прилику.

89. минут: Нова шанса! Радоњић је шутирао са пет метара али безуспешно!

87. минут: Невероватно шта је промашио Савић. Нова прилика одлази у неповрат... Све је мање времена остало до краја.

81. минут: Фудбалери Трнаве су очигледно задовољни оваквим исходом. Кренули су са одугловачењем и лежањем по терену.

77. минут: Одличан ударац Ебисилија са 18 метара, али лопта одлази крај десне стативе... Добра прилика.

72. минут: Милић је после само 20 минута проведених у игри замењен. Уместо њега на терен је ушао Срнић.

66. минут: Спартак се за сада организовано брани и великим бројем прекршаја сече зачетак Звездиних акција.

60. минут: Два везана корнера за Звезду, после којих је Родић имао нову велику прилику. Остаје 1:1.

57. минут: Звезда појачава притисак ка голу Трнаве...

54. минут: Огромна шанса за Радоњића! Искоса је имао ситуацију један на један са голманом гостију, али није успео да погоди за 2:1.

53. минут: Стојиљковић је напустио терен а заменио га је Милић.

48. минут: Најопаснији Звездин играч Немања Радоњић, нервозно је ушао у друго полувреме. После сукоба са играчем Трнаве, Радоњић је због ударања зарадио жути картон.

46. минут: Без измена на старту другог дела.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!

43. минут: Добра прилика за госте да из слободног ударца дођу у предност.. Грендел је сјајно шутирао и био замало непрецизан.

40. минут: Слободан ударац за Црвену звезду са 25 метара.. Родић је ухватио залет, међутим, без успеха. Остаје 1:1.

35. минут: Бен је за сада најагилнији играч у редовима шампиона Србије.. Поред гола који је постигао са беле тачке, био је у неколико наврата покретач, али и главни актер у завршници Звездиних акција.

31. минут: После брза два гола, игра се смирила. Трнава вреба нову прилику из контранапада...

24. минут: ГОООЛ за Спартак! 1:1. Два гола у 60 секунди... Грендел је стрелац.

Video file

22. минут: Пенал за Звезду! Крстичић је срушен у kazennom простору...  Бен је довео Звезду вођство!

19. минут: Спартак је консолидовао линије у тиму, тако да је Звезди у овом тренутку доста теже да као на почетку меча развије брзе контре по боковима.

15. минут: Спартак се ослободио почетног притиска Звезде са почетка меча.. КРАЈ УТАКМИЦЕ!

10. минут: Сјајан контранапд Звезде и додавање Бена кроз средину ка Радоњићу, међутим, брзоноги Радоњић није успео да стигне лопту. Пропала је добра шанса за водећи гол.

6. минут: Слободан ударац за Црвену звезду са неких 20 метара искоса са десне стране. Добро је Бен извео тај прекид, међутим после гужве у казненом простору гостију, нико од Звездиних играча није успео да лопту спроведе у гол.

4. минут: Изабраници Владана Милојевића решени су да од почетка утакмице направе пресинг на противничкој половини. На почетку им то полази од руке... Звезда врши притисак.

1. минут: Тек што су кренули са центра, играчи Звезде су имали добру прилику после дуплог паса Радоњића и Стојиљковића. Није било промене резултата.

КАРТОНИ: Годал, Слобода, Радоњић

Црвена звезда: Борјан, Стојковић, Савић, Дегенек, Родић, Јовичић, Крстичић, Бен, Ебисилио (Симић 80.минут), Радоњић, Стојиљковић ((Милић 53.минут, Срнић 73)).

Спартак Трнава: Чуди, Кадлец, Тот, Годал, Чонка, Јирка, Слобода, Грендел, Грешак, Рада, Бакош.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.