КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛШ: Пјеро ОПЕТ кобан по Борјана! Французи пали у Атини

09.08.2023. 22:46
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: МН Press

Реванши су наредне седмице.

Фудбалери Слована из Братиславе доживели су пораз у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона, пошто су код куће изгубили од Макабија из Хаифе са 2:1.

Победа је начин живота: Не каже се случајно да је Србија “земља кошарке”

"ДЕЛОВИ ОДЕЋЕ, ДВА НОЖА, ТРАГОВИ КРВИ..." Извештај грчке полиције је ЗАСТРАШУЈУЋИ

ЗАНИМЉИВ ОДАБИР: Челси има новог капитена

Први гол на мечу пао је веч у петом минуту, када је Франтџи Пјеро затресао мрежу Милана Борјана. Иначе он је и прошле године у квалфикацијама за елитно такмичње два пута матирао Борјана у двомечу Макабија и Звезде.

Изједначење Словану је у 12. минуту донео Јурај Куцка, а већ у 15. су Израелци поново повели преко Дије Сабе.

На крају се испоставило да је то био и коначан резултат.

Више успеха као домаћини имали су фудбалери Панатинаикоса. Они су победили екипу Олимпика из Марсеја у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона са 1:0 и тако имају солидне шансе да дођу до плеј-офа за елитно такмичење.

Стрелац јединог гола за тим српског тренера Ивана Јовановића био је Бразилац Бернард. Гол је постигао у 83. минуту после одличне акције домаћег тима.

Иначе, Бразилац је десетак минута раније заменио Србина Филипа Ђуричића.