16.12.2023. 23:10
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Реутерс

Дуел 17. кола.

Фудбалери Валенсије и Барселоне ремизирали су не Местаљи (1:1), у мечу 17. кола шпанске ЛаЛиге.

ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ ЛУТОНА: Ево у каквом је стању Локјер после срчаног удара на терену Tom Lokjer

МИЈАТОВИЋ ЈЕ ПОСТИГАО ТРИ ГОЛА У СУБОТИЦИ: Звездино сам дете, и све ово емотивно доживљавамJovan Mijatović

"НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ ДОБРО": Дуљај се огласио након ремија у ХумскојIgor Duljaj

"НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ ДОБРО": Дуљај се огласио након ремија у Хумској

Валенсија ни пету утакмицу заредом није стигла до победе, али може да буде задовољна и бодом у дуелу са фаворизованим ривалом.

Мрежу домаћих погодио је Жоао Феликс у 55. минуту, након сјајне акције Де Јонга и Рафиње, заиста му није било тешко да убаци лопту у мрежу.

Валенсија је узвратила у 70. минуту, када је Уго Гиљамон прелепим ударцем са ивице казненог простора савладао Пењу.