СВЕ ЈЕ ЛАКШЕ КАД ЈЕ СЕРГЕЈ ТУ: Шевченкова Ђенова наставља да тоне

Сергеј Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

ФК Лацио савладао је Ђенову 3:1 у 18. колу Серије А.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: АТАЛАНТА 1.75, ФУЛАМ 1.90, АРСЕНАЛ 2.20

ПУКЛА ТИКВА У АРСЕНАЛУ: Артета ПРЕЦРТАО највећу звезду! ИЗБАЧЕН из тима, продаја већ у јануару!

АНЋЕЛОТИ МОЖЕ ДА ОДАХНЕ: Играч "без ког се не може" остаје у Реалу (ФОТО)

У састав небескоплавих се вратио српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић после једне утакмице суспензије због црвеног картона против Сампрдорије.

Лацио је био доминантан током свих 90 минута и поприлично лако изашао на крај са екипом коју са клупе предводи Андреј Шевченко. Откад је популарни Шева сео на клупу црвено-црних забележио је само једну победу и то пре неколико дана у купу против Салернитане (1:0), док је доживео чак пет пораза уз један реми са Удинезеом (0:0)

Први гол на мечу је постигао Педро у 36. минуту после асистенције Луиса Алберта.

Лацијали су питање победника решили у завршници утакмице, када су прво Аћерби у 75., а потом и Закањи у 81. минуту запечатили судбину Ђеновљана. Успели су госте да смање предност у 86. минуту преко Мелегонија.

Лацио се овом победом попео на осмо место, док је Ђенова претпоследња.