СЕРГЕЈ СЕ ИГРАО У КРЕМОНИ: После асистенције Србин постигао и први гол у сезони

18.09.2022. 16:13
Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Лацијали немилосрдни.

Српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић био је стрелац трећег поготка за Лацио против Кремонезеа (0:4) у мечу италијанске Серије А.

НИКАД ВИЂЕНО! Финале Евробаскета није ни почело, а ТАЧАН РЕЗУЛТАТ се већ зна, као и нови МВП?

НОВИ СКАНДАЛ БАЛОТЕЛИЈА: Пијаног нападача девојка придржава да не падне (ВИДЕО)

МУРИЊО У НОВОМ ПРОБЛЕМУ: Десни бек Роме мора на ОПЕРАЦИЈУ!

Лацијали су на полувремену већ обезбедили тријумф, било 0:3, а Сергеј се добро снашао пред голом новог прволигаша и уз мало среће постигао свој први погодак у сезони.

Српски везњак је био и асистент код првог гола своје екипе, одлично је додао до Ћира Имобилеа коме није било тешко да затресе мрежу.

Италијански нападач је погодио и у 21. минуту и то са беле тачке, а коначан резултат је поставио Педро у 79. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте анкету ко је крив за дебакл у Берлину?