БАХАР ЈЕ ИМАО ШТА ДА ВИДИ: Звездин ривал из ЛШ игра АТОМСКИ ФУДБАЛ, тотална доминација на страни (ВИДЕО)

03.09.2023. 21:12
Lajpcig
Лајпциг / Извор: Фото: Youtube printscreen/Bundesliga / МН Press

Опасна партија Лајпцига.

У 3. рунди Бундеслиге састали су се Унион Берлин и Лајпциг, где су гости убедљиво славили резултатом 3:0.

ВЕЧЕРЊА ДРЕМКА ОДБРАНЕ ПАРТИЗАНА: Ужасна реакција већ у 6. минуту и вођство ИМТ-а (ВИДЕО)

ТРАГЕДИЈА НА ПУТУ ПАРАЋИН - ЋУПРИЈА: Погинуо млади фудбалер Напретка

ХАОС У МОСТАРУ: Навијачка туча пред дерби меч Премијер лиге у улици "Маршала Тита" (ВИДЕО)

Колико је Лајпциг био моћан у мечу говори сама статистика и посед лопте од 64% на гостујућем терену. Истини за вољу тим из Берлина је остао са играчем мање у 64. минуту након чега је Лајпциг казнио са два гола.

У листу стрелаца за Лајпциг су се уписали Ћави Симонс у 51. и Бенџамин Сешко 85. и 87. минуту. Групна фаза Лиге шампиона почиње 19. септембра, а Црвена звезда ће са Лајпцигом први меч играти 25. октобра ове године.

Први меч дана у немачкој лиги одиграли су Франкфурт и Келн, а меч се завршио нерешеним резултатом 1:1. Стрелци су били Ноункоу код тима из Франкфурта и Каинц у дресу Келна.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.