ЛЕЋЕ ШОКИРАО БЕРГАМО: Шокантан пораз Аталанте!

19.02.2023. 14:58
FK Leće
ФК Леће / Извор: Профимедиа

И то се десило...

Екипа Лећеа савладала је Аталанту резултатом 2:1, у првом мечу недељног програма 23. кола италијанске Серије А. Тим из Бергама је непријатно изненадио своје навијаче и забележио четврти пораз код куће у сезони.

ПРЕДСЕДНИК НЕПРИЗНАТЕ ОБЛАСТИ: Очекујем мушку борбу и победу Шерифа у Београду

СМРТ СИНА ГА ЈЕ ТОТАЛНО ПРОМЕНИЛА: Роналдо КРИВИ најближег човека због ДРАСТИЧНОГ ПОТЕЗА

ЗА САДА ЈЕ СИГУРАН: Власници Челсија пружили подршку Потеру, ништа од смене

Ако су неуспеси против Лација, Наполија и Интера донекле оправдани, пораз од Лећеа свакако није.

Аталанта је тренутно пета на табели са 41 бодом, исто колико има и Рома, која касније игра са Вероном.

Славље Лећеа најавио је већ у четвртом минуту Асан Кеси, феноменалним ударцем са 20 и кусур метара.

Вођство је дуплирао Алексис Блин у 74. минуту сјајним скоком и ударцем главом после корнера.

Аталанта је утешни гол постигла у 87. минуту, када је Расмум Хојланд изблокирао испуцавање голмана Фалконеа, а лопта је завршила у мрежи.

Леће је, ипак, сачувао победу и тако задржао 13. место на табели са 27 бодова.