Леон Горецка / Извор: Профимедиа

Добре вести.

Фудбалер Бајерна Леон Горецка успешно је оперисан, пошто је на мечу са Мајнцом у Бундеслиги сломио руку, саопштио је клуб из Минхена.

КОШМАР У АТИНИ: Прекинут највећи дерби грчког фудбала (ФОТО)

Ово одавно нисте видели: Монако примио гол СА 57 МЕТАРА! Нестваран ударац (ВИДЕО)

МУРИЊОВ ШОУ: Рома у финишу славила, Жозе провоцирао клупу Монце, па добио искључење (ВИДЕО)

Бајерн је у гостима савладао Мајнц 3:1 у мечу осмог кола Бундеслиге, а Горецка је постигао трећи гол за свој тим у 59. минуту. Горецка је морао због повреде да напусти терен у 75. минуту, а после детаљних прегледа утврђено је да се ради о лому руке.

Бајерн је саопштио да је немачки репрезентативац успешно оперисан, али није навео колико ће Горецка морати да паузира. Он је ове сезоне одиграо 12 утакмица и постигао је два гола.