ПРОБЛЕМИ: Низ Светаца је прекинут, али је све забринула повреда Нејмара (ВИДЕО)

02.12.2018. 23:03
Nejmar
Нејмар / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 15. кола националног првенства Француске.

За девет дана фудбалери Пари Сен Жермена гостоваће Црвеној звезди у последњој утакмици групне фазе Лиге шампиона, а вечерас су одиграли и меч 15. кола Лиге 1. И непријатно изненадили своје навијаче. Екипа Томаса Тухела је гостовала Бордоу, а Жирондинци су успели да прекину низ победа. После 14 узастопних тријумфа у овој сезони у националном првенству, Свеци су одиграли нерешено - 2:2.

Стрелац водећег гола за Свеце био је Нејмар у 34. минуту. Асистент је био Дани Алвеш. Погледајте и акцију коју је и започео Нејмар.

САДА ЈЕ ЗВАНИЧНО: УЕФА потврдила, стартује Лига Европе 2 (ФОТО)

МАРСЕЉ СЕ ПОНОВО ОСРАМОТИО: Шта се десило са Немањом Радоњићем... (ФОТО)

У 53. минуту, Жирондинци су изједначили, а гол је дао Џими Бријан. Само четири минута касније, Нејмар је морао да напусти игру због повреде (за сада се не зна степен). Заменио га је Максим Чупо-Мотинг, да би у 66. минуту гол дао и Килијам Мбапе.

Гол за реми и коначан резултат дао је Андреас Корнелиус у 86. минуту.

Још један детаљ који је изазвао пажњу је и један Нејмаров дриблинг. Феноменлно, нема шта...

Бордо је сада на 11. месту са 18 бодова из 15 утакмица, а као што је речено, Свеци су убедљиво први са 43 бодова.

Данас је осим Звезде (о победи над Вождовцем прочитајте ОВДЕ) и ПСЖ-а играо и Ливерпул.

КЛОП ПОЈЕО КАРАМЕЛЕ: Ливерпул славио у ПОСЛЕДЊОЈ секунди, али гол није постигао Салах... (ВИДЕО)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.