ЛИГА ЕВРОПЕ: Костић СТРЕЛАЦ за АЈНТРАХТ, Милинковићев Лацио савладао Марсељ, Радоњић на клупи (ВИДЕО)

25.10.2018. 21:54
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Виђено је неколико сјајних потеза ове вечери.

Било је веома занимљиво широм европских терена у оквиру трећег кола Лиге Европе. Ајнтархт је наставио са победама, а посебно се истакао Филип Костић, који је постигао водећи гол за франкфуртски тим. Лацио је био бољи у гостима од Марсеља, а Сергеј Милинковић-Савић је био стартер на Велодрому. Са друге стране бивши Звездин играч Немања Радоњић, меч против Римљана испратио је са клупе.

ЛУКА РЕШИО ДА ПРОГОВОРИ: Свима могу да ПОГЛЕДАМ у ОЧИ! (ФОТО

СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА СПЕКТАКЛ: Гробари уз ЛЕГЕНДАРНИ хит најавили повратак у Арену! (ФОТО)

Милан је наставио са лошом игро, што је Бетис зналачки искористио и славио на Сан Сиру са 2:0. Арсенал је голом Велбека у другом полувремену остварио још један тријумф, овога пута на врућем гостовању против Спортинга у Лисабону.

На другој страни, Салцбург и Селтик су били убедљиви против код куће и забележили нова три бода. Зенит је после преокрета против Бордоа, успое да са 2:1 слави код куће. Бане Ивановић је био свих 90. минута на терену и поено је капитенску траку.

Трилер утакмицу одиграли су Цирих и Бајер из Леверкузена.. Домаћи тим је на крају славио са 3:2, иако је гост средином другог дела у року од неколико минута стигао до изједначења..

У утакмицама које су почеле од 21 сат било је такође доста занимљивости... Српска колонија у Франкфурту, забележила је нови тријумфу, овога пута Ајнтрахт је савладао екипу Аполона са. Први гол био је дело српског репрезентативца Филипа Костића. Лука Јовић није био у саставу франкфуртског тима, док је Мијат Гаћиновић заиграо од старта утакмице.

Екипа Лација је била сигурна на Велодорома и тријумфовала на врућем гостовању против Марсеља са 3:1. Сергеј Милинковић-Савић је био стартер на овом мечу, док је бивши Звездин играч Немања Радоњић дуел гледао са клупе...

ПАОК је на свом терену поражен од Видеотона који са клупе предводи некадашњи стратег Партизана Марко Николић са 2:0. Мађарски тим је решио меч у првом poluvrremenu, када је са два брза гола и одредио будући ток утакмице... Српски репрезентативац Александар Пријовић је у игру ушао у другом полувремену, али није успео да помогне свом тиму да избегне пораз.

У осталим мечевима Чесли је био убедљив против Бате Борисов и славио са 3:1, док је Севила на сво терену потпуно разбила турски Ахисар - резултат је био 6:0 у корист шпанске екипе.