ЛИГА ЕВРОПЕ: Хаос и ПРЕКИД због ДРОНА! Српски Ајнтрахт издржао и победио, Сергеј ПОГОДИО! (ФОТО)

03.10.2019. 22:57
Dron na meču Lige Evrope
Дрон на мечу Лиге Европе / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/World Soccer Талк

Било је занимљиво широм терена на Старом континенту.

Комплетирано је друго коло групне фазе Лиге Европе у коме је виђено мноштво занимљивих резултата, као и лепих потеза. Међутим, оно што је било у центру пажње јесте дуел ситуација на мечу Дуделанжа и Карабаха, који је прекинут у првом полувремену због дрона, а азербејџански тим водио је убедљов са 3:0! Са друге стране Ајнтрахт је голом Ндике славио против Гимараеша, а улогу фаворита оправдали су ПСВ и Арсенал. Лацио је савладао Рен после преокрета, а први гол за рисмки тим постигао је Сергеј Милинковић-Савића.

ПАРТИЗАН СЛАВИО У КАЗАХСТАНУ: Садик се ПОИГРАВАО са одбраном Астане (ВИДЕО)

ГРОБАРИ У ДЕЛИРИЈУМУ: Играли су Манчестер и АЗ Алкмар, а ево како сада изгледа табела групе Л

Србија прескочила Хрватску! Звезда и Партизан близу 15. места које је много важно за наш фудбал

Арсенал је без мноог муке решио питање победника већ у првом делу против Стандарда са 3:0, а резултат после 90 минута гласио је. ПСВ је показао ко је старији на гостовању у Ослу против Розенборга остваривши убедљив тријумф 4:1!

Хетафе је рутински одрадио посао у Русији, победивши са 2:1. Лацио је после 0:1 успео да у другом полувремену савлада Рен, а гол је постигао Милинковић-Савић!

Севиља је била сигурна код куће против Апоела, а победу на свом терену забележио је и Селтик у дуелу са Клужом.