ЛИГА ЕВРОПЕ: Партизановци, обратите ПАЖЊУ! Меч Астане и Алкмара одлучен је ГОЛЕАДОМ (ВИДЕО)

07.11.2019. 18:39
FK Astana
ФК Астана / Извор: Реутерс

Одигран први дуел "Л" групе.

Фудбалери АЗ Алкмара декласирали су Астану у Казахстану резултатом 5:0, у првом мечу "Л" групе. Ривал Партизана додатно је отежао посао црно-белима пред гостовање на Олд Трафорду, обзиром да је после убедљивог тријумфа засео на чело табеле са осам бодова.

ПРЕД МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Матић ПРЕЛОМИО да ли остаје на Олд Трафорду!

ПОХВАЛИЛА СЕ НА ИНСТАГРАМУ: Дабовићева има новог ДЕЧКА!

ТОШИЋ СЕ ВРАЋА НА ОЛД ТРАФОРД: Играч Партизана УПОРЕДИО енглеску и српску лигу

Домаћин је одолевао до 29. минута, када је Боаду пробио "бункер" Казахстанаца, после очајне реакције у одбрани Астане.

Предност је дуплирао Фредрик Мидтсјо, прецизним ударцем по земљи са 18 метара, натерао је голмана Ерика да по други пут на капитулацију.

Потпуни слом Астане десио се у 57. минуту, када је стрелац првог гола Боаду несебично асистирао Идрисију, коме је само остало да пошаље лопту у небрањену мрежу.

У 76. минуту слободан ударац извео је капитен Копмајнерс, одбрана Астане само је кратко одбила до Грка Хацидијакоса, који је ефектним шутем постигао најлепши гол на мечу.

Коначан резултат поставио је двоструки стрелац Мајрон Боаду у 77. минуту. Претходно је Идриси искористио конфузију у задњој линији Астане, украо лопту неопрезном дефанзивцу, а затим асистирао холандском нападачу, који је прихватио поклон и пред празном мрежом без грешке извршио реализацију.

Следећу утакмицу АЗ Алкмар игра пред својим навијачима против Партизана и у случају пораза црно-белих на Олд Трафорду обезбедио би пласман у наредну фазу.

ХОНДА У ЛЕРУ: Нудио се Милану, а завршио тамо где га нико није очекивао

ОПЕТ ТАЈ БРИХ: Србију је ПОКРАО против Швајцарске, а сада на њега ГРМЕ и Хрвати! Све због ОВОГА... (ВИДЕО)

ТАЧНО ПРЕ 35 ГОДИНА: Партизан је против Енглеза исписао историју (ВИДЕО)

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА ПРЕД МЕЧ СА МАНЧЕСТЕРОМ: Надам се да Садика неће задести моја судбина

БАВАРЦИ ПРЕСЕКЛИ: Ова светска тренерска звезда НЕ ДОЛАЗИ у Бајерн