ИСТОРИЈСКИ МЕЧЕВИ ЛИГЕ КОНФЕРЕНЦИЈА: Хрват први стрелац, Фејенорд разочарао у Тел Авиву

14.09.2021. 19:16
Arne Slot
Арне Слот / Извор: МН Press

Одиграни први мечеви икада у овом такмичењу.

Фудбалери Макабија из Тел Авива први су тим који је забележио победу у групној фази Лиге конференција, после победе над Алашкертом од 4:1. Док су у другом мечу вечери Макаби Хаифа и Фејенорд одиграли без голова.

СТАРА ДАМА НА НОВИМ МУКАМА: Малме и Вељко Бирманчевић спремају јуриш на Јувентус

ЧОВЕК КОЈИ ЈЕ РАСПЛАКАО ЕНФИЛД: Данас завршио каријеру, али навијачи Ливерпула га НИКАД неће заборавити (ВИДЕО)

А ТАМАН ИХ ЈЕ КРЕНУЛО: Милан без Ибре путује у Ливерпул, али то НИЈЕ ЈЕДИНА НЕВОЉА

Србин на голу Алашкерта Огњен Чанчаревић, био је немоћан пред расположеним домаћном. Макаби је повео у 13. минуту, а стрелац историјског првог гола у овом такмичењу је био Хрват Стипе Перица, затим је стигао одговор гостију из Јерменије. Домаћин је до полувремена још два пута тресао мрежу и тако направио увод у победу. Тачку је ставио Хозез, двадесетак минута пре краја.

Фејнорд је у мечу против Макаби Хаифе био велики фаворит, али није успео да оправда ту улогу. Одбрана домаћина на челу са Богданом Планићем одбила је све нападе холандске екипе.

Малме је дошао до Лиге шампиона највише захваљујући Вељку Бирманчевићу, а новог репрезентативца Србије и његове саиграче вечерас (21.00) очекује посластица - гостује им Јувентус, који има огормних проблема на старту сезоне. И поред тога, квота на двојку је 1,65, а дупла шанса 1X је 2,36. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Малме - Јувентус.

Погледајте како изгледа Андреа Сахара, изабраница боксера Кубрата Пулева.