ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Макаби ремизирао са Гентом и пласирао се у осмину финала

21.02.2024. 21:39
FK Makabi Haifa
ФК Макаби Хаифа / Извор: Профимедиа

Израелц иславили у првом мечу са 1:0.

Фудбалери Макабија из Хаифе пласирали су се у осмину финала Лиге конференције, пошто су данас у реванш мечу шеснаестине финала одиграли нерешено са екипом Гента 1:1 (1:0). У првом мечу одиграном 15. фебруара израелски тим је славио са 1:0.

РЕШЕНО ЈЕ: Лазић ипак има нови клубUroÅ¡ Lazić

РЕШЕНО ЈЕ: Лазић ипак има нови клуб

ХРВАТИ ПОНОВО ДИВЉАЈУ: Навијачи Динама направили ЏУМБУС! Језив напад из заседе на ШпанцеBed blu bojs

ДОСТА ЛАЖИ: један од најбољих фудбалера Барселоне отркио где ће играти следеће сезонеFrenki de Jong

Једини гол за Макаби данас је постигао Франци Пијеро у 4. минуту, док је за домаћине прецизан био Тарик Тисудали у 69. минуту.

Преостали реванш мечеви шеснаестине финала Лиге конференције играју се сутра, а састају се: Ајакс - Бодо Глимт, Динамо Загреб - Бетис, Лудогорец - Сервете, Ајнтрахт - Ројал Унион, Ференцварош - Олимпијакос, Легија - Молде и Слован Братислава - Штурм Грац.