ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Мурињо до ремија у Енглеској, а у Ротердаму - ПРШТАЛИ ГОЛОВИ (ВИДЕО)

28.04.2022. 22:56
Lester - Roma
Лестер - Рома / Извор: Реутерс

Жељно се чекају реванш утакмице.

Завршени су први мечеви полуфинала Лиге конференција. Лестер и Рома су одиграли 1:1, док је Фејенорд славио 3:2 против Олимпика из Марсеја.

ИЛИЋ ДЕФИНИТИВНО ИЗВИСИО! Уместо њега ангажован Енглез

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пролетер ”једном ногом” у Првој лиги

ЈИРГЕН КЛОП ПОТПИСАО: Уговор траје до 2026. године!

Фудбалери Роме су рано повели на гостовању у Енглеској. Прецизан је после 15 минута игре био Лоренцо Пелегрини и донео предност саставу Жозеа Муриња. Ипак, Лестер је заиграо ангажованије, вршио притисак и заслужено је стигао до изједначења аутоголом Ђанлуке Манћинија у 67. минуту. Резултат се није мењао до краја и остало је 1:1.

Што се тиче другог меча, прштало је у Ротердаму. Фејенорд је већ након 20 минута водио 2:0 погоцима Десерса и Синистере. Екипа која је раније у такмичењу прошла Партизан ипак није дуго задржала убедљиву предност, до краја полувремена Марсеј је изједначио, а стрелци су били Дијенг и Жерсон.

Коначан резултат поставио је Десерс, у 46. минуту је донео 3:2, испоставиће се да је то коначан резултат и Фејенорд са голом виша чека узвратну утакмицу.

Реванши су за седам дана у Риму и Марсеју.