СЕВАЛИ ЕВРОГОЛОВИ: Погба покварио Роналдову журку пред Видићем, погодак Тадића за историју! (ВИДЕО)

07.11.2018. 22:53 23:05
Huan Mata i Nemanja Matić
Хуан Мата и Немања Матић / Извор: Реутерс

Одиграни мечеви четвртог кола Лиге шампиона.

Први гол у Лиги шампиона у дресу Јувентуса Кристијано Роналдо је постигао против бившег клуба Манчестер јунајтеда, али је журку Португлацу покварио Пол Погба. Француз је уз помоћ дефанзивца "старе даме" Сандра утишао Торино и навијаче некадашњег клуба поготком у 89. минуту за победу! Енглески великан је славио у Италији са 2:1 захваљујући преокрету у последњих пет минута, пошто је претходно Хуан Мата голом из слободног ударца у 86. минуту неутралисао погодак најбољег фудбалера света.

Меч у Торину је гледао и легендарни штопер "црвених ђавола" Нремања Видић, који је могао да напусти стадион у добром расположењу, као и везиста гостију Немања Матић који је после афере "маков цвет" провео свих 90 минута у игри и имао важну улогу у гостујућој екипи.

МОХАМЕД САЛАХ - ВЕЛИКИ ГОСПОДИН: Оно ШТО је урадио после меча са Звездом, ЗАСЕНИЋЕ све! (ФОТО)

ПРОКЉУЧАЛА ЦРВЕНО-БЕЛА КРВ: Новакова порука фудбалерима Звезде одјекује Мараканом! (ФОТО)

Душан Тадић је наставио да пружа сјајне партије за Ајакс. Репрезентативац Србије је постигао гол против Бенфике у 61. минуту и "коњанике" оставио на добром путу за пласман у нокаут фазу захваљујући ремију у Лисабону (1:1).

Тадићев погодак је био јубиларни 100. који су српски фудбалери постигли у Лиги шампиона, па је нападач холандског великана тако ушао у историју.

Реал Мадрид је протутњао кроз Чешку и савладао Викторију Плзењ са 5:0. Гости су решили питање победника у првом делу игре, када се мрежа домаћина тресла четири пута. Убедљив је био и Манчестер сити који је демолирао Шахтјор са 6:0.