ЛИГА ШАМПИОНА: И даље живи сан да Хари Кејн може узети трофеј

05.03.2024. 22:52
Hari Kejn
Хари Кејн / Извор: Реутерс

У Риму је било 1:0.

Фудбалери Бајерна су на свом терену у реваншу осмине финала Лиге шампиона савладали Лацио са 3:0. Први меч у Риму, завршен је резултатом 1:0, тако да су Баварци ушли међу осам најбољих у Европи.

Митровић и Милинковић Савић иду ка континенталној титулиFK Al Hilal

Митровић и Милинковић Савић иду ка континенталној титули

ПОНИШТИО ЈЕ ГОЛ РЕАЛУ, АЛИ ЗАЖАЛИЋЕ: Дуго га нећемо гледати на фудбалским теренимаHezus Hil Mancano

Португал може да освоји ЕВРО, али само ако не буде играо РоналдоKristijano Ronaldo

Португал може да освоји ЕВРО, али само ако не буде играо Роналдо

Чекало се до 38. минута на први гол. Александар Павловић је послао лопту ка петерцу ривала, Томас Милер је главом вратио у срце шеснаестерца, тамо Рафаел Гереиро није успео да је захвати, али јесте Хари Кејн који је у том трену анулирао предност Лација из првог меча.

Чинило се да ће на одмор отићи изједначени у укупном скору, али у другом минуту надокнаде првог полувремена након корнера са леве стране Ћиро Имобиле није успео најбоље интервенише. Одбио jwe лопту право на волеј Матијасу Де Лихту, а у петерцу Лација сјајно је реаговао Томас Милер и скренуо лопту у мрежу за 2:0.

Нису се ту Баварци зауставили. Подигли су предност на 3:0 у 66. минуту. Стрелац је био вероватно један од најмотивисанијих људи у Бајерну - Хари Кејн. Познато је да Енглез до сада није освојио ниједан трофеј у каријери, а ове сезоне му је вероватно само Лига шампиона шанса да дође до премијерне титуле у животу.