ЛИГА ШАМПИОНА: ПСЖ ШОКИРАО Баварце! Челси на прагу проласка (ВИДЕО)

07.04.2021. 22:54
Bajern - PSŽ
Бајерн - ПСЖ / Извор: Реутерс

Реванши је на програму 13. априла.

Фудбалери ПСЖ-а су победили као гости 3:2 Бајерн у Минхену у првом мечу четврфинала Лиге шампиона. Била је ово реприза прошлогодишњег меча за трофеј и мала освета Париажана. Наравно, за потпуну је потребно да и после реванша 13. априла одбране предност.

КОШАРКАШКИ СПЕКТАКЛ 17. АПРИЛА У НИШУ – СТЕФАН ЈОВИЋ БИРА МЛАДЕ ТАЛЕНТЕ!

БОЛНИ УДАРЦИ НА ДЕРБИЈУ: Сума коленом ударио Санога, а он после нагазио Обрадовића (ВИДЕО)

МИРКО ЈЕ ЗВЕЗДИН ЛИДЕР: Видите СНИМАК како је Иванић матирао Стојковића! А Канга ушао - и ОДМАХ асистенција

ПСЖ је сјајно отворио меч. Нису били бољи на терену, али преко Мбапеа и Маркоњиса су у 28. минуту водили са 2:0

Ипак, до полувремена су домаћи преко Чупо-Мотинга ублажили резултат и у наставак су ушли са жељом да се потпуно врате.

У 60. минуту уследио је одличан центаршут Кимиха из слободног ударца са десне стране, а потом и Милеров трзај главом за потпуни повратак Бајерна, 2:2.

Ипак, Килијан Мбапе је показао зашто је један од најбољих и најскупљих играча на свету. Имао"1 на 1" са Боатенгом, шутирао му кроз ноге, а лопта је завршила у ближем углу Нојера. Гол за шпице.

Имали су домаћини много прилика, али гости су успели да одбране предност и као фаворири улазе у реванш у којем Баварци морају да постигну барем два гола (наравно без примљеног) уколико желе да прођу даље.

У последњем четврфиналном сусрету Челси је као гост славио са 2:0 против Порта. Португалски тим је направио можда и највеће изненађење претходне фазе такмичења, избацивши торински Јувентус, али сада ће тешко да понове то.

Стрелци за Челси су Маунт (32.минут) и Чилвел у 85. Реванш у Лондону се игра ун уторак 13. априла.