ПРШТАЛО НА ЕНФИЛДУ: Спектакуларан ОКРШАЈ Ливерпула и Светаца! Хет-трик Месија! Преокрет Интера (ВИДЕО+ФОТО)

18.09.2018. 22:54
PSŽ
ПСЖ / Извор: Реутерс

Одиграни прелиминарни мечеви првог кола елитног такмичења.

Лудило је почело! Утакмицама Барселона - ПСВ и Интер - Тотенхем стартовале су борбе у Лиги шампиона. Јунак вечери без дилеме је и стрелац првог гола у сезони 2018/2019 у елитном такмичењу - Лионел Меси.

Капитен Каталонаца је симултанком срушио првака Холандије и гостима из Ајндховена "спаковао" три комада у убедљивом тријумфу домаћина од 4:0.

ШОУ НА МАРАКАНИ: Две лепотице и италијанска ''звер'' (ВИДЕО)

У ГРОТЛУ МАРАКАНЕ ЧУЈУ СЕ ОНИ: Неочекивана песма на нашем највећем стадиону (ВИДЕО)

МИЛОЈЕВИЋ ОДРЕДИО: Звезда са ОВИМ тимом напада Наполи! (ФОТО)

ПОЗНАТИ СУ ПО УЗАВРЕЛОЈ АТМОСФЕРИ: Откривен број гостујућих навијача који ће бодрити Наполи (ФОТО)

Са друге стране, велика драма виђена је на "Ђузепе Меаци". Интер је угостио Тотенхем, а гости из Лондона су повели преко Ериксена у 53. минуту.

Финиш Неро-Азура био је спектакуларан. Најпре је капитен Мауро Икарди на додавање Асамое изједначио, да би Векино у другом минуту судијске надокнаде времена, после додавања Де Врија постигао победоносни гол за 2:1.

Осим меча на Маракани, за навијаче Звезде најзанимљивији је био велики дерби "Ц" групе. Састали су се Ливерпул и ПСЖ. Парижани су били на ивици амбиса, пошто су Редси у 36. минуту водили са 2:0 головима Стариџа и Милнера са "беле тачке".

Свеци су успели до полувремена да се врате голом Мунијеа, да би у наставку Ливерпул постигао још један у 58. минуту, али им је поништен после дуге консултације арбитара.

То су Свеци умели да искористе и у 83. минуту преко Килијана Мбапеа дођу до изјендачења. Ипак, у самом финишу Фирмињо је у другом минуту судијске надокнаде времена матирао Ареолу и донео свом тиму победу у овом мечу

Ливерпул је играо у саставу: Алисон, Робертсон, Ван Дијк, Гомез, Александер-Арнолд, Хендерсон, Вијналдум, Милнер, Мане, Стариџ, Салах.

ПСЖ је извео следећи тим: Ареола, Муније, Кимпембе, Силва, Бернат, Рабиот, Маркињос, Ди Марија, Мбапе, Кавани, Нејмар.

У наредном колу Звезда гостује на Парку Принчева, док се у још једном занимљивом дуелу састају Наполи и Ливерпул.

Занимљиво је било у Гелзеркирхену, где је Шалке угостио Порто. Гости су имали два пенала, у 13. минуту Телес је промашио, а други Отавио претворио у гол за бод немачког predstavnika. Prethodno су домаћи повели преко Емболоа у 64. минуту.

Резултатски преокрет виђен је и у Кнежевини. Монако је повео против Атлетика, да би Мадриђани головима Коште и Хименеза стигли до бодова.