ЛИГА ШАМПИОНА: Челси и ПСЖ доминирали на гостовањима, повредио се Нејмар! (ВИДЕО)

28.10.2020. 21:17 02:26
FK Čelsi
ФК Челси / Извор: Реутерс

Утакмице у 18.55 нису донеле изненађење.

У првим мечевима вечерашњег програма Лиге шампиона виђене су победе гостију. Челси је савладао Краснодар у Русији резултатом 4:0, док је ПСЖ у Истанбулу био бољи од Башакшехира - 2:0. Међутим, победа "светаца" на Босфору остала је у сенци повреде Нејмара, који је терен напустио у 26. минуту.

(МОГУЋИ САСТАВИ) СТАНКОВИЋ ПРАВИ ДВЕ ПРОМЕНЕ: Ако желиш пролеће у Европи, победа је ИМПЕРАТИВ!

УДАР ЗА ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Звезда остаје без Дејана Станковића на клупи против Слована!

НИШТА ОД БАРСЕ, ЈУВЕА, БАЈЕРНА... Покетино преговара са ОВИМ клубом, Европа у шоку!

Челси је доминантном игром од првог минута Краснодару ставио до знања да жели сва три бода. Могли су гости да стигну до раног вођства, али је Жоржињо Фријело промашио једанаестерац у 13. минуту.

Енглези су до првог гола стигли у 37. минуту. Калум Хадсон Одои је упутио ударац са ивице шеснаестерца, голман домаћих Матвеј Сафонов је лоше реаговао, готово почетнички, и тако "кумовао" поготку.

Изабраници Френка Лампарда су до другог гола стигли у 76. минуту, стрелац је био Тимо Вернер из пенала (погодак можете погледати ОВДЕ).

Само три минута касније, Хаким Зијех је повисио на 3:0.

Коначан резултат 4:0, поставио је Кристијан Пулишић у 90. минуту (погодак можете погледати ОВДЕ).

У Истанбулу ПСЖ је головима Моисе Кеана у 64. и 79. минуту савладао турски Башакшехир, али тријумф ће остати у сенци повреде бразилског суперстара Нејмара.