ЛИГА ШАМПИОНА: Грађани потопили Бриж, Спортингу плитак Босфор

19.10.2021. 20:41
FK Mančester Siti
ФК Манчестер Сити / Извор: Реутерс

Ефикасно.

У првим утакмицама трећег кола Лиге шампиона гости су имали далеко више успеха. Манчестер Сити је протуњао Брижом и славио са 5:1, док је Спортинг дошао до тријумфа (4:1) у Истанбулу против Бешикташа.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Ливерпул 2.45, Јувентус 2.15, Партизан 2.30

ЋАО РОМА: Мурињо већ НАПУШТА Рим, ово је понуда која се НЕ ОДБИЈА (ФОТО)

ГОРЕЋЕ МАРАКАНА И ХУМСКА: Вест коју су деценијама ЧЕКАЛЕ Делије и Гробари! УЕФА припрема РЕВОЛУЦИЈУ

Шампион Енглеске је рутински дошао до бодова у Белгији. Бриж је одолевао и био равноправан само у првих 30 минута игре кад су изабраници Пепа Гвардиола почели да пробијају бедем ривала. Најпре је погодио Жаоа Консело, да би у последњим минутима првог дела прецизан био и Ријад Марез.

Нису Грађани смањивали гас ни у другом полувремену. Ако је и било неких дилема њих је отклонио Кајл Вокер у 53, а само 14 минута касније резервиста Кол Палмер је повећао на 4:0.  Утешни гол за Бриж постигао је Ханс Ванакен, а коначних 5:1 поставио својим другим голом Марез.

Атлетику вечерас (21.00) у госте долази Ливерпул, и биће то веома озбиљан испит за одбрану домаћина, с питањем - како уштоповати трио Салах - Мане - Фирмино. Квота на кеца је 3,20, на икс 3,15, а на двојку 2,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Атлетико - Ливерпул.

Сјајан меч виђен је у Истанбулу, а посебно је било импресивно прво полувреме у коме су се мреже тресле чак четири пута. Себастијан Коатес довео је Спортинг у вођство у 15. минуту, да би Ларин брзо поравнао резултат. Португлаци су после примљеног гола кренули још жешће. Коаетес је у 27 поново донео предност Лавовима, да би Сатабија из пенала у смирај првог полувремена повећао на 3:1, Друго полувреме није било тако занимљибо и ефикасно, а само је Паулињо затресао мрежу у последњем минуту утакмице.