ЛИГА ШАМПИОНА: Интер рутински срушио Плзењ, Спортинг у финишу шокирао Тотенхем

13.09.2022. 20:40
FK Inter
ФК Интер / Извор: Профимедиа

Драма у Лисабобну.

Фудбалери Интера залечили су ране са премијере у овогодишњој Лиги шампиона. Екипа тренера Сименеа Инзагија су после пораза од Бајерна на свом терену усепли да славе на гостовању у Плзењу - 0:2.

НАПРАВИО ВЕЛИКУ ФРКУ У СОЛУНУ: Боаћи нокаутирао Хрвата и добио црвени картон (ВИДЕО)

ШАНСА ЗА ОРЛОВЕ: Швеђани ослабљени долазе у Београд

КАКВО ЛУДИЛО У ХРВАТСКОЈ: Хулиган испалио гранату из ЗОЉЕ и умало погодио игаче (ВИДЕО)

Чета из Милана оправдала је улогу фаворита у Чешкој. После много боље игре Интер је до вођства стигао у 20. минуту преко Едина Џека.

Наде домаћина да могу до изједначења пале су у воду после сат времена игре кад је искључен Буча. Интер је веома брзо искористо бројчану предност и повисио предност голом Дензела Дамфриза у 70. минуту.

Много више узбуђења било је у Лисабону где је Спортинг дочекао Тотенхем и славио головима у последњих моментима меча са 2:0.

Мреже су мировале све до 90. минута. Најпре је голмана Певаца матирао Паулињо, да би у трећем минуту зауставног времена прецизан био и Артур Гомеш.