ЛИГА ШАМПИОНА: Сиебачу СРУШИО Јунајтед, ревија пенала у Севиљи

14.09.2021. 20:57
Jang Bojs
Јанг Бојс / Извор: Реутерс

Узбудљив почетак групне фазе.

Одиграна су прва два меча у оквиру групне фазе Лиге шампиона. Јанг Бојс је био бољи од Манчестер Јунајтеда 2:1, док су Севиља и Салзбург одиграли 1:1.

ЧОВЕК КОЈИ ЈЕ РАСПЛАКАО ЕНФИЛД: Данас завршио каријеру, али навијачи Ливерпула га НИКАД неће заборавити (ВИДЕО)

А ТАМАН ИХ ЈЕ КРЕНУЛО: Милан без Ибре путује у Ливерпул, али то НИЈЕ ЈЕДИНА НЕВОЉА

СТАРА ДАМА НА НОВИМ МУКАМА: Малме и Вељко Бирманчевић спремају јуриш на Јувентус

Повео је Јунајтед у 13. минуту преко Роналда и имао потпуну контролу утакмице све до 35. минуту и црвеног картона  након несмотреног старта Ван Бисаке. Од тог тренутка Манчестер се определио на чување резултата и то их је коштало у наставку меча. Прво је у 66. минуту изједначио Нгамалу, а победу и велико изненађење гостима из Енглеске је приредио Сиебачу у 95. минуту. Голу је претходила велика грешка Лингарда, који је заменио Роналда у 72. минуту.

На стадиону Рамон Санчез Писхуан је виђено невероватно прво полувреме, у ком је досуђено чак 4 пенала. Прво је у 13. минуту Адејеми промашио први пенал за госте из Салзбурга, да би Сучић у 21. погодио са беле тачке. Али то није био крај пеналима за Салзбург, још један је досуђен у 37. минуту али је овога пута Сучић био непрецизан, погодио је стативу. Севиља је успела да изједначи из четвртог и последњег пенала на мечу. Прецизан је био Ракитић и поставио коначних 1:1.

Погледајте како изгледа Андреа Сахара, изабраница боксера Кубрата Пулева.