ЛИГА ШАМПИОНА: Кнежеви избацили Грађане (ВИДЕО)

15.03.2017. 22:42
Kolarov
Коларов / Извор: Реутерс

Познати сви учесници четвртфинала.

Монако и Атлетико су последња два учесника четвртфинала Лиге шампиона. Кнежеви су у реваншу победили Манчестер сити 3:1 и тако надокнадили минус од два гола из првог меча (3:5), док је Атлетико после победе 4:2 у Немачкој рутински ремијем без голова оверили пролаз даље.

ГЛАВОБОЉА ЗА МУСЛИНА И ЦРНО-БЕЛЕ: Убојити нападач ЗАВРШИО сезону? (ФОТО)

НЕ ПИТА ЗА ЦЕНУ: Хрват жели Србина и због њега је спреман да крене на пут (ФОТО)

Монако је повео већ у 8. минуту. Менди је пробао да центрира, лопта је била изблокирана и вратила се Бернарду Силви који је вратио још оштрију лопту на пет метара, а тамо је одлично реаговао Килијан Мбапе и постигао гол. Кнежеви су предност дуплирали у 29. минуту и у том тренутку стигли до резултата који их води даље. Изабраници Леонарда Жардима су комбиновали по левој страни, Лемар је одиграо лопту за Мендија, овај је са "линије" послао идеалан пас на "креч" одакле Фабињо неометан погађа. Манчестер сити је био непрепознатљив у првом полувремену, није упутио ни ударац ка голу домаћина, али то се у другом делу игре променило. Лирој Сане је у 71. минуту кринисао иницијативу гостију, али је само шест минута касније Тиему Бакајоко постигао нови гол за Монако, вредан пласмана у четвртфинале Лиге шампиона.

Сплитски Хајдук је на ОВАЈ начин КАЖЊЕН за понашање навијача у мечу против Ријеке

Атлетико и Бајер из Леверкузена су одиграли досадан меч у ком не само да није било голова, него ни великих шанси. Атлетико је рутински сачувао 4:2 из првог меча и наставио такмичење у Лиги шампиона.

ЛИГА ШАМПИОНА: Зна се кад ће бити одржан ЖРЕБ за четвртфинале и какви нас БЛОКБАСТЕРИ чекају (ФОТО)

МОНАКО - МАНЧЕСТЕР СИТИ 3:1

СТРЕЛЦИ: Мбапе у 8. и Фабињо у 29. и Бакајоко у 77. минуту за Монако, а Сане у 71. минуту за Манчестер сити. СТАДИОН: Луј други у Монте Карлу. ГЛЕДАЛАЦА: 18.000. СУДИЈА: Ђанлука Роки (Италија).

МОНАКО: Субашић, Сидибе, Џемерсон, Рађи (од 70. Туре), Менди, Фабињо, Бакајоко, Силва, Лемар, Жермен (од 90. Дирар), Мбапе (од 81. Мутињо).

МАНЧЕСТЕР СИТИ: Кабаљеро, Сања, Стонс, Коларов, Клиши (од 84. Ихеаначо), Фернандињо, Силва, Де Брујне, Стерлинг, Сане, Агуеро.

Играо је у Звезди, прошле године је прешао у нови клуб а сад доручкује са мајмуном (ФОТО)

АТЛЕТИКО - БАЈЕР ЛЕВЕРКУЗЕН 0:0

СТАДИОН: Висенте Калдерон у Мадриду. ГЛЕДАЛАЦА: 50.000. СУДИЈА: Сергеј Карасев (Русија).

АТЛЕТИКО: Облак, Врсаљко, Хименез, Годин, Ернандез, Саул, Томас, Коке, Караско (од 71. Савић), Кореа (од 65. Гајтан), Гризман.

ЛЕВЕРКУЗЕН: Лено, Хилберт, Једвај, Драговић, Вендел, Белараби, Баумгартлингер, Кампл, Брандт (од 78. Бејли), Фоланд (од 88. Арангиз), Ернандез (од 81. Мехмеди).