НЕКО ЈЕ ПРОКЛЕО СРБИНА: Винисијус заменио Јовића и постигао гол након 7 секунди! (ВИДЕО)

21.10.2020. 21:05
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Драма у Мадриду и Салцбургу.

У мечевима Лиге шампиона који су на програму били од 19 часова виђена је права драма. Реал Мадрид је на стадиону Алфредо ди Стефано проражен од Шахтјора са 2:3 (0:3). Лука Јовић је утакмицу за "лос бланкосе" почео од првог минута, али није има значајнији учинак. Интересантно је да је играч који га је заменио, Винисијус Жуниор, постигао погодак за "краљевиће" само 7. секунди након уласка у игру.

Лалатовић: Морали смо да решимо у првом полувремену! (ВИДЕО)

СТАНКОВИЋ ПРЕД ХОФЕНХАЈМ: Немамо притисак, то може бити наша предност!

Срећан рођендан СТЕНО! (ФОТО ВИДЕО)

Украјинци су у Мадрид допутовали без 9 стандардних играча који су заражени коронавирусом, али то се није осетило на терену.

"Рудари" су повели након 29 минута поготком Тетеа.

Четири минута касније било је 0:2, Рафаел Варан је постигао аутогол.

Трећи погодак преставника Украјине био је право ремек дело. Играо се 42 минут када је Тете "штиклом" оставио лопту Манору Соломону који рутински матира Тиба Куртоу.

Почетак другог полувремена био је онакав какав смо сви очекивали. Реал је кренуо на "све или ништа". Прво је Лука Модрић у 54 минуту феноменалним ударцем са дистанце смањио вођство гостију.

Само 5 минута касније, догодила се ситуација која ће, на жалост, по свему судећи, убрзати одлазак Луке Јовића из Мадрида. Србина је заменио Винисијус Жуниор који је након само 7 секунди проведених на терену постигао погодак за 2:3.

Уследили су напади домаћих до краја меча, али промене резултата није било. У последњем минуту сусрета Федерико Валверде је затресао мрежу Украјинаца, међутим, након асистенције из ВАР собе, српски судија Срђан Јовановић досудио је офсајд.

Ништа мању драму нисмо видели у Аустрији. Салцбург и Локомотива коју са клупе предводи Марко Николић поделили су бодове, резултат је био 2:2.

Повели су гости голом Едера у 19 минуту, али у практично последњим секундама првог полувремена изједначио је Доминик Собослаи. Пет минута игре у другом полувремену било је довољно домаћима да преокрену резултат. Златко Јунузовић је на асистенцију Патсона Даке савладао Гиљермеа.

Коначан резултат поставио је Витали Лисакович у 75 минуту.