КРСТАЈИЋЕВА КАЗНЕНА ЕКСПЕДИЦИЈА: На четири меча 10 бодова, а БЕЗ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА! Изборили пето место

22.02.2021. 17:11
Mladen Krstajić
Младен Крстајић / Извор: МН Press

Опасна форма тима из Бачке Тополе.

У оквиру 23. кола Суперлиге Србије одиграна данас су одиграна још четири дуела. Победе су однели Јавор, Рад, ТСЦ и екипа Радничког из Ниша.

Игра која је ЗАЛУДЕЛА све у Србији: Ево како да ОДМАХ БЕСПЛАТНО ОСВОЈИТЕ НОВАЦ!

ГЛАВОБОЉА ЗА СТАНОЈЕВИЋА: Кључни играч црно-белих има коронавирус!

ПОСЛЕ ГОДИНУ ДАНА ДАО ЈЕ ГОЛ ЗА КЛУБ: Звездаши ОДМАХ појурили да честитају Аџићу (ФОТО)

Јавор је на свом терену направио огроман корак ка опстанку у друштву најбољих пошто је савладао данас екипу Новог Пазара са 1:0.

У првом полувремену практично и да није било битнијих шанси, а онда почетком другог Мијић добија други жути картон.

Само три минута је било потребно Јавору да са играчем више постигну гол, у 51. минуту Дукуре проналази Илића који погађа за 1:0.

Вождовац је дочекао Рад на свом терену, а победу су изненађујуће остварили гости, било је 0:1.

Voždovac - Rad
Вождовац - Рад / Извор: МН Press

Кротоне је најгори тим у лиги и идеална шанса да се Јувентус исправи. Кец се плаћа квотом 1,22. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Јувентус – Кротоне

Стрелац јединог гола на овом мечу био је Караклајић у 38. минуту.

У мечу који није имао много неизвесности ТСЦ је савладао Бачку резултатом 3:0 и тако потврдио добру форму са почетка овог дела сезоне, био им је ово десети бод у четири меча.

Стрелци за екипу Младена Крстајића били су Југ Станојев у 18. минуту, а потом је Ђуро Зец успео да у 40. и 41. минуту донесе огромну предност домаћину пред наставак. Испоставило се на крају да је 3:0 био и коначан резултат меча. Крстајићу је ово четврти меч на клупи тима из Бачке Тополе и има три победе и реми без примљеног гола. Екипа се попела на пето место на табели.

У дуелу Мачве и Радничког из Ниша гости су однели читав плен, славили су са 0:2 и тако задали веома тежак ударац домаћину који ће веома тешко до опстанка у Супер лиги Србије.