ЛИСИЦЕ КРУНИСАЛЕ НОВОГ ШАМПИОНА: Манчестер сити и званично освојио Премијер лигу

11.05.2021. 21:18
FK Lester
ФК Лестер / Извор: Реутерс

Црвени ђаволи изненађени на свом Олд Трафорду.

Манчестер сити је шампион Енглеске!

Грађани су титулу математички потврдили захваљујући победи Лестера на гостовању Манчестер јунајтеду у мечу 36. кола Премијер лиге. Лисице су славиле резултатом 2:1.

СТАНКОВИЋ ГЛЕДАО СТАНКОВИЋА: Србија убедљива против Бугарске, тренер Звезде подржао сина (ФОТО)

МАНЕ РАЗОЧАРАН: Горе од овога није могло (ФОТО)

ГОТОВО ЈЕ: После претњи СМРЋУ, бивши играч Звезде одлучио да НАПУСТИ клуб!

Већ у десетом минуту повео је Лестер голом 19-годишњег Лука Томаса, али је само пет минута касније одговорио Мејсон Гринвуд после одличне соло акције.

Лестер је био активнији и упутио је ка Де Хеином голу 12 удараца, три у оквир гола. Јунајтед је шутирао само четири пута, једини ударац у оквир гола био је гол Гринвуда.

Гости су до победе дошли у 66. минуту голом дефанзивца Чаглара Сојунчуа.

Након 35 утакмица Јунајтед на другом месту на табели има 70 бодова, Лестер држи место ниже, има 66 бодова из 36 одиграних мечева.