ФА КУП: Ливерпул славио у гостима! Бајчетић феноменалан (ВИДЕО)

17.01.2023. 23:01
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Меч 3. кола.

Фудбалери Ливерпула пласирали су се у четврто коло ФА купа пошто су у гостима савладали Вулверхемптон са 1:0.

ЧЕЛСИ ИСПОШТОВАО СВОЈУ ЛЕГЕНДУ: Обележили велики дан Банета Ивановића, навијачи ГРОМОГЛАСНО РЕАГОВАЛИ

ДАН Д: Пада одлука у сукобу Асано - Партизан

ПРИЧАО О ИСКУСТВУ У ПРЕТХОДНИМ КЛУБОВИМА: Александар Станојевић се представио у Коњаспору

Тијаго Алкантара је играо сјајно, а пратили су га "клинци" Харви Елиот и Стефан Бајчетић који су феноменално обавили свој посао.

Управо је Елиот након 13 минута повукао лопту са центра, имао је прегршт простора и када је дошао у зону шута схватио је да је Жозе Са предалеко од гол-линије. Распалио је и погодио.

Вулвси нису били ни изблиза опасни као на "Енфилду". Све док 91. минута игре нису ни упутили ударац у оквир Келехеровог гола, док је Ливерпул у неколико наврата створио лепе нападе преко Карваља, Гакпа и Цимикаса, но промене резултата до самог краја није било.