ЉУБИМАЦ ДЕЛИЈА НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Некадашњи нападач Звезде поново погодио

24.10.2021. 17:09
Marakana
Маракана / Извор: Србија Данас

Донео бод својој екипи.

Занимљив расплет на почетку сезоне утицао је да сусрет Карагумрука и Хатаја буде дочекан уз епитет дербија 10. кола првенства Турске, а сусрет конкурената за врх табеле завршен је без победника (1:1).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ајакс 1,50, Монако 1,60, Фјорентина 1,75!

ШТА ЈЕ РАДИО ДМИТРОВИЋ? Шпанија забезекнута киксом српског голмана - ово би га могло СКУПО КОШТАТИ (ВИДЕО)

УЖАСАВАЈУЋЕ СЦЕНЕ Навијачи Звезде упали у аутобус, палицама и летвама тукли КАДЕТЕ ПАРТИЗАНА?

Интер је прошле сезоне прекинуо сурову доминацију Јувентуса и не планира да му допусти да се врати на трон. Али Стара дама је после очајног старта заређала четири победу у Серији А и спремно чека Дерби Италије. Квота на кеца је 2,25, на икс 3,50, а на двојку 3,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Јувентус.

Гости, који су у претходних седам утакмица уписали шест победа поготком Ел Кабија у 30. минуту стигли су до вођства, али је радост Хатаја трајала само осам минута.

Одговор домаћина режирали су некадашњи чланови Серије А, Фабио Борини и Александар Пешић, а на асистенцију Италијана, некадашњи центарфор Аталанте, али и Црвене звезде, тигао је до шестог поготка у дресу турског клуба, првог после месец дана голгетерског поста.

Реми, трећи у првенству, домаћину је донео 18. бод, док је Хатај уз шест победа уписао други нерешени меч на 10 утакмица и тако остао на четири бода заостатка у односу на лидера Трабзон.