ЉУДИ МОЈИ, ПА ЈЕ ЛИ ТО МОГУЋЕ: Аматери са Малте ШОКИРАЛИ Сплићане у 96. минуту (ВИДЕО)

18.07.2019. 22:28
FK Hajduk Split
ФК Хајдук Сплит / Извор: Фото: Youtube printescreen/ExYu Спорт

Младен Делић да је жив ...

Људи моји, па је ли то могуће. Лудница. Овога пута негатоивна на Пољуда за до маће навијаче. Хајдук је испао од Гзира у првом колу квалификација за Лигу Европе. Малтешки амтери су славили у Сплиту 3:1, и то после преокрета и голом у 96. минуту, у режији нападача из Обале Слоноваче Хамеда Конеа.

ЛЕКАРИ ДАЈУ СВЕ ОД СЕБЕ: Ево да ли ће Кањас бити спреман за Хелсинки! (ФОТО)

УКОЛИКО СЕ ПОКЛОПЕ КОЦКИЦЕ: Вујадин Савић се враћа на Маракану

ЗВЕЗДА СПРЕМИЛА ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Црвено-бели обрадовали Делије уочи старта Суперлиге (ФОТО)

Деловало је, после 2:0 у првој утакмици са малтешком Гзиром у гостима, да ће играчи сплитског Хајдука рутински завршити посао на "Пољуду" пред својим навијачима, али уместо мирне утакмице Далматинци су сведочили једном од најболнијих пораза и елиминације из Европе у најранијој фази.

Да је Младен Делић жив, ово не верујем да би преживео.

Погледајте како изгледа Даница Гајић, супруга првотимца Црвене звезде, Милана Гајића